Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem sorolják az országot...

Mért nem sorolják az országot vissza a harmadik világba?

Figyelt kérdés

aki látott már videót vagy járt már afrikai országban városokban az látja hogy semmi különbség.ismerek olyat aki ott lakik és volt már itt és ő is ezt mondja.itt egy kicsit több a pénz de minden jóval drágább is.ott is sok embernek van autója,mobilja mint itt. az utcák ugyanolyan romosak és koszosak általánosságban.mind2 helyen általános a nyomor.egy szűk réteget leszámítva.mi a különbség?igen tudom ott nem építenek eu-s milliárdokból néha valami szépet de ettől lássuk be nem lesz jobb az átlag embernek.

szóval sokkal inkább hasonlít az egész ország közép afrikára mint német vagy francia országra.


2015. febr. 20. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19: Ott van fölötted leírva, hogy mit jelentenek az elnevezések. De te csak fújod a magadét. MIért?
2015. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

érdekes vélemények vannak.én nem sok küönbséget látok egy lepukkant közép afrikai főváros és a nyócker között vagy említhetném a nyomorban élő putri falvakat is.mivel jobb nekik?

20aska te arányokról hallottál már valaha? amerikában is vannak milliók akik rossul élnek. 315 milliós lakosság mellett.itt meg 5millióan a létminimum alatt 9,9 millióból.százalékold már ki...majd ha kb 150millió amerikai éhezik meg él egyiknapról a másikra majd újra tárgyalhatjk.

köszönöm az értelmes válaszokat.azt a keveset:)

2015. febr. 20. 20:40
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de itt nincs Afrika. Se társadalmilag, se éghajlatilag, se gazdaságilag. Egyszerűen totál más a szituáció.


Skandináv jóléti államot építeni pedig itt nem lehet; technokrata, marxistából hirtelen libertárius neokonzervatívvá vált elitünknek ez maga a sátánizmus.


Voltak rá kidolgozott pártprogramok (LMP meg a Jobbiké), de már aznap beadták vészharangot, hogy akkor inkább a Fidesz...

2015. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

20:51


Na jó 2 percig tudtam nézni,felfordult a gyomrom, amugyis finnyás természetü vagyok.

2015. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!