Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem sorolják az országot...

Mért nem sorolják az országot vissza a harmadik világba?

Figyelt kérdés

aki látott már videót vagy járt már afrikai országban városokban az látja hogy semmi különbség.ismerek olyat aki ott lakik és volt már itt és ő is ezt mondja.itt egy kicsit több a pénz de minden jóval drágább is.ott is sok embernek van autója,mobilja mint itt. az utcák ugyanolyan romosak és koszosak általánosságban.mind2 helyen általános a nyomor.egy szűk réteget leszámítva.mi a különbség?igen tudom ott nem építenek eu-s milliárdokból néha valami szépet de ettől lássuk be nem lesz jobb az átlag embernek.

szóval sokkal inkább hasonlít az egész ország közép afrikára mint német vagy francia országra.


2015. febr. 20. 18:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"mivel jobb egy átlag magyar élete egy nigériai vagy kenyai munkásnál?"


:)

Bármennyire rosszul érzed magad itt, mert túl közel vannak a világ legjobb országai, az "élhető" országok felső 5%-ban van Magyarország akkor is. Bárhogy rinyálsz, inkább hálát kéne adnod hogy Európába születtél.

2015. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Persze miattad fog regelgetni bárki is.Mindjárt kiderül hogy én vagyok Napóleon.uuuupsz lebuktam.De te is.nem is egysejt jó lesz az félnek is."


Írd inkább be a kérdezős regisztrációdon kis írástudatlan szánalom! :)

2015. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
ismerek több közép és észak afrikait is.az ő elmondásuk alapján ott sem rosszabb a helyzet.aki járt már nálunk az se mondja hogy itt jobb.
2015. febr. 20. 18:43
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

En nem akarok hasonlitani se Németországra,se Franciaországra,Magyarországra akarok hasonlitani,ahol születtem.Mégis annyira rossz most, vagy mi van?

Méghogy 3.-ik világ.

2015. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Na aki ilyet beír hoyg ASZONDJA az ne ugasson helyesírásról."


Elég szánalmas, hogy csak ezzel tudsz jönni még mindig. :) Minthogy kifejtenéd miért is tartozik akkor M.o a "3. világba", holott pl. a szerbek rosszabbul állnak mint mi mégsem oda tartoznak.

2015. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

18:43


Es ezt el is hiszed, igen azt mondják, mert nem látnak tisztán.

2015. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
azét nem soroják visza mert Orbán már hejre tete
2015. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Posztszovjet blokkon belüli ország vagyunk, úgyhogy második világbélinek számítunk. Az elnevezés még a hidegháború idején terjedt el, ahol az első világbéliek a nyugatiak, a második világbéliek a keleti blokki, harmadik világbéliek pedig a semleges országok voltak.


Szerintem köze nem volt a gazdasági színvonalhoz... Egyébként manapság már fejlett országnak számítunk és egy lapon emlegetnek a többi EU-s tagállammal. Attól még mert hatalmas a korrupció és körülbelül mindenki csal valahol adót és szeretik egymást átbaxni az emberek, még nem vagyunk Afrikai szinten (Persze ha így folytatjuk simán elérhetjük azt is).


Attól függetlenül mondom ezt, hogy pár retard ennél a kérdésnél a személyeskedésen kívül mást nem nagyon tud hozzátenni a beszélgetéshez.


18: Itt vitáznak fölötted a helyesíráson, te meg egy olyant leírsz, hogy hejre tete? Édes Istenem...

2015. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mért 15ös te mivel jöttél?Semmivel.A kérdező már leírta mitől harmadik világbeli.És igaz is.Több millió éhező ember például.Ez nem éppen monaco lássuk be.Én városba lakom tele van szemetelve romos minden épület stb.Stockholmban jártál már? az a jó példa.Ellentétben pl Nairobiban nem tudnám megmondani hogy nem magyarországon pl pesten vagyok.ha leszámítjuk az időjárást és a négereket.Majdnem ugyanaz.Zsúfolt forgalmas koszos tele koldusokkal.
2015. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Mért 15ös te mivel jöttél?Semmivel.A kérdező már leírta mitől harmadik világbeli.És igaz is.Több millió éhező ember például.Ez nem éppen monaco lássuk be.Én városba lakom tele van szemetelve romos minden épület stb.Stockholmban jártál már? az a jó példa.Ellentétben pl Nairobiban nem tudnám megmondani hogy nem magyarországon pl pesten vagyok.ha leszámítjuk az időjárást és a négereket.Majdnem ugyanaz.Zsúfolt forgalmas koszos tele koldusokkal."


Akkor ezek szerint az usa is 3. világbeli ország, mert ott is több millió éhező lehet, és a többi felsorolt is megtalálható.

Jó tudni egyébként! :)

2015. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!