Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne a legjobb miniszterel...

Ki lenne a legjobb miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 03:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11%
Kolompár Orbán. Ő lenne a magyar Obama. :)
2010. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Ez tetszik:Kolompár Obama:))
2010. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%

Jókat derültem a válaszokon, de most nézzük végig reálisan.


Mesterházy: A legnagyobb eredménye, hogy levágta a bajszát, hogy fiatalosabb legyen. Nem igazán köthető a nevéhez politikai tett, fiatal, tapasztalatlan.

Vona: A jobbik programját elolvasva, semmiképpen. A legnagyobb bűne, hogy behozta a közbeszédbe a "nemzeti" és "nemzetellenes" oldalt, úgy téve, mintha csak úgy lehetne segíteni a nemzeten, ahogy ők teszik. Ugye, régi példa, oktatják a közgázon: ha adót csökkentek, az jó, nem? De, mert több marad a zsebünkben. Ha adót emelek, az is jó, nem? Mert többet költhet az állam szociális ellátásra. Na, akkor itt most ki a nemzetellenes?

Bokros: Az a baj vele, hogy szakértőnek, tanácsadónak, stb nagyszerű lenne, de egy miniszterelnök legyen már szociálisan érzékeny. Államfőnek nem lenne viszont rosszabb, mint Sólyom, akinek fontosabbak a tavirózsák a megvert anyáknál.

Orbán: Ő már egy bukott ember, annak ellenére, hogy nyerni fog: az lesz vele, mint obamával, olyan csodákat várnak tőle, amiket a harry potter teljes szereplőgárdája se tudna végrehajtani.


Hogy válaszoljak: ki lenne jó miniszterelnöknek? Az tulajdonképpen mellékes, egy jó program kellene, amit a válságra való tekintettel egy koalciós kormány hozna meg, alapos egyeztetés után. Az ilyen kormányokban a miniszterelnök szerepe jelképes, tehát valaki olyan kellene, akit szeret, és hitelesnek tart az ország, de nem politikus.

2010. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
Vona Gábor
2010. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Kolompár Orbán. Ő lenne a magyar Obama. :)



Fekete pákó.Inkább obama lenne

2010. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Vona nem azt mondja, hogy csak ők tudnak segíteni. Inkább, hogy csak ők teszik a dolgukat, és igaza is van.
2010. febr. 12. 13:56
 17/33 anonim ***** válasza:
59%

Itt nem az a kérdés, hogy kiből lehet választani hanem hogy melyik személy számára ki lenne az ideális.

Például nekem az lenne a legjobb ha én lennék, mert elfogytak a tartalékaim:D

2010. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

14:58 vagyok


Viccet félretéve ebből a felhozatalból számomra egyértelműen Vona Gábor. Az MSZP jó párszor lejáratta magát, Orbán Viktorban sosem tudtam bízni, az MDF pedig csak bent akar maradni mert jó a fizetés, de 8 évig egy hangjukat nem lehetett hallani.

2010. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
76%
Vona Gábor.
2010. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%
Vona Gábor
2010. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!