Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan állapíthatták meg,...

Hogyan állapíthatták meg, hogy Putyin autista? Te elhiszed?

Figyelt kérdés

Elvileg amerikai kutatók rájöttek, hogy Putyin az autzmus enyhe formájában szenved, melyet asperger szindrómának hívnak. Nem értem, hogyan jutottak erre a következtetésre, hiszen szokásait nem ismerik, hiszen az orosz elnököt védik és totkosak a dolgai. Elvileg a fotók és a videok alapján derült ki, melyet róla bárkinek lehet látni interneten. De mégis miért autista ? Mert komor arca van vagy mert mély a hangja?


[link]

[link]


2015. febr. 17. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha az is, nem értem miért kell ezzel foglalkozni.

Az viszont tény, h az amcsiknak nagyon tele lehet a gatya, ha Putyin videóit évekre visszamenőleg elemezgetik...

2015. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"10mikor lettek a brit tudósok csapatából amerikai kutatók?" :D :D A világhírű szovjet tudósok után jöttek a brit kutatók, de úgy látszik, halad az idő.
2015. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szerintem nem igaz. Elméletileg autista nem lehet pilóta és katonaság alól is felmentik, Putyin pedig tud repülőt vezetni és hosszas katonai múltja van. Az ebből a szempontból lényegtelen, hogy Aspi vagy autista-e az állítások szerint. Az Asperger is autizmus csak enyhe. Attól még ugyanúgy nem lehetett volna katona és vadászgépet sem vezethetne- többek között.

Beleolvastam a linkbe: ,,Az elemzők szerint elképzelhető, hogy Putyin még magzatként agyi „sérülést" szerzett, és lehetséges, hogy az édesanyja agyvérzést kapott a terhesség alatt. Ez kézenfekvő magyarázatnak tűnik"

Na ettől éppen nem lesz valaki autista, az egész más okból alakul ki, genetikailag meghatározott.

2015. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az, hogy képes megtanulni repülőt vezetni nem jelenti,hogy ne lenne autista. Vannak autisták akik elsőre képesek megtanulni 6 számjegyű számokat, egy telefonkönyvet megtanult egy aspergeres egy hét alatt.


Putyin a szocializmusban lett pilóta, ahol tudjuk hogy jellemző volt, az a aszokás, hogy a jó káderek elvégeztek minden iskolát, amit kijelőlt egy főelvtárs. Rengeteg valódi tudás nélküli mérnök is kapott diplomát és fontos pozíciókat tőlthetett be, ennek tudható be pl a Csernobili katasztrófa, melyben a főmérnök tervezési hibája volt a ludas. Hogyne, hisz egy káder volt, semmi tudása sem volt az atomfizika sztochasztikus fluktuációjáról.


Elovileg Putyin lehetett repülőgép pilóta, hiszen nem látható rajta a fogyatékossága. Ellenben én sem hiszem, hogy autista lenne. Ma az igen komplex látásmódú a szokványostól értelmesebb emberekre gyakran szeretik ezt az autista jelzőt ráaggatni : -P

2015. ápr. 28. 03:59
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
A nyugati hatalmaknak úgy kb száz éve szokása lejáratni minden ellenséges(nek vélt) vezetőt. Putyin sem kivétel, de minden hülyeséget kitaláltak pl Kadhafiról is.
2015. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!