Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan állapíthatták meg,...

Hogyan állapíthatták meg, hogy Putyin autista? Te elhiszed?

Figyelt kérdés

Elvileg amerikai kutatók rájöttek, hogy Putyin az autzmus enyhe formájában szenved, melyet asperger szindrómának hívnak. Nem értem, hogyan jutottak erre a következtetésre, hiszen szokásait nem ismerik, hiszen az orosz elnököt védik és totkosak a dolgai. Elvileg a fotók és a videok alapján derült ki, melyet róla bárkinek lehet látni interneten. De mégis miért autista ? Mert komor arca van vagy mert mély a hangja?


[link]

[link]


2015. febr. 17. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Megy a 21. század féle hidegháború
2015. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%

Akik nem nyeretlen kétévesek azok tudják hogy a fenti"vád"kapitalista propaganda-hazugság. A régi szovjet vezetőinket is egytől-egyik kigúnyolták dehát a kapitalista mit tud?! Máson élcelődni és mást kizsákmányolni. Putyin elnők úr(elvtárs)NEM autista hanem egy igazi orosz(szovjet)ember akinek a...A HAZA MINDENELŐTT!


Én mint elvhű kommunista felnézek rá és mindazokra akik szintén.

2015. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
butaság
2015. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

# 2

Gratulálok!

Hányok az ilyen tömeggyilkos eszmék híveitől!

2015. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hasraütésből.
2015. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni egy több nyelven beszélő, volt KGB ügynökről, aki dzsúdó mester meg vadászgépet vezet.
2015. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Reggel munkába igyekve a Balázs showban hallottam, hogy egy politikai szakértő beszél Putyinról és tényként(sic!) kelezte autistának :-P !


Nem akartam elhinni, azt hittem rosszúl hallok, mert a reggeli kávém nem ittam meg, gondoltam utánaolvasok neten. Egyébként Putyinra viszatérve nagyon tisztelem őt ! Nem kedvelem az oroszaokat egyáltalán, de amit államférfiként a hazájáért tett, azt kevés elnök képes megcsinálni. Ha ilyen miniszterelnökünk lett volna a rendszerváltás után egyszer is, nem itt tartanánk :/

2015. febr. 17. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
" Balázs showban hallottam" ilyen lepcses-szájú műsorokat nem kell hallgatni.- 6-nak igaza lehet...
2015. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Örülj, hogy nem ilyen miniszterelnökünk volt eddig. Bár Orbán utánozza. Ezért megy teljesen tönkre az ország.

Az autizmus nem egyenlő az asperger szindrómával.Ha ez a "betegsége" Putyinnak, akkor ez nem akadályozza meg, hogy sikeres politikus , vagy éppen diktátor legyen.

Semmi tisztelni való nincs rajta.

2015. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mikor lettek a brit tudósok csapatából amerikai kutatók? Csak mert minden hülyeséget az előbbivel fémjeleztek anno.
2015. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!