Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek, hogy Orbán Viktorn...

Elhiszitek, hogy Orbán Viktornak 1,6 millió forintja van?

Figyelt kérdés
Ugyanis ezt vallotta be a 2010-es vagyonbevallásában.
2010. febr. 11. 20:42
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki. Ezt maga Orbán Viktor írta.. Ha a vagyonnyilatkozatát is hazudja, akkor hogy hihetnek neki az emberek? Főleg az a röhej, hogy program nélkül nyernek..
2010. febr. 11. 21:15
 12/48 anonim ***** válasza:
70%
Én 870ezret hallottam. És szerintetek az igaz,hogy Gyurcsánynak nincs kocsija? Ki hiszi ezt el? Akkor mivel jár be? Biciklivel? Szerintem ez már nagyon szánalmas.
2010. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
81%
Gyurcsány tuti BKV-val nyomja:))xDDDDDDDDDDD
2010. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Ha már Gyurcsánynál tartunk, akkor közelítsük meg abból a szempontból a dolgot, hogy mielőtt miniszterelnök lett, előtte sikeres vállalkozó, üzletember volt. Lehet neki kocsija, sőt háza, villája is.. De ha azt nézzük, hogy Orbán egy koszos farmerben jött Budapestre, és miután politikus lett, nőtt meg az ingatlanjai száma, földterületei lettek, tokaji szőlőbirtok stb...

Ergó Gyurcsány előbb lett milliomos, utána politikus, Orbán meg előbb politikus, utána milliomos..

2010. febr. 11. 21:30
 15/48 anonim ***** válasza:
92%
Ez így van,de remélem nem célozni akarsz arra,hogy Gyurcsány nem volt benne korrupciós ügyekben.
2010. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
21.32: Nem, nem arra. Aki a tűz közelében van, lehet az akárki, mindenki benne lesz. Most gondolkodjunk el, ha a Fidesz hatalomra kerül mi lesz az első.. A csókosokat ki kell elégíteniük. Sorba fogják benyújtani a számlákat a 8év hűséges támogatásért cserébe. Nem lesz kevés.. Gondoljunk csak a kampányokra, Orbán havi 4millióért bérelt páncélautójára..
2010. febr. 11. 21:37
 17/48 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem folosleges az Mszp-nek kampanyolj mert ha valaki tavozik a Fidesztol az ugyis Jobbikhoz tarsul.Gyurcsanyert nem erdemes meg egy jo szot szolni sem.
2010. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
46%
A jobbikba ne lehet csak úgy bekerülni. Fideszes is csak úgy lehet,hogy a Fideszben nemzeti politikát folytatott. Nem egyszer volt úgy, hogy a jobbikba akart belépni egy MSZP-s, de kanyar nélkül elhajtották! Szerintem nem is meglepő!
2010. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
69%

Én elhiszem ,hogy csak annyi van a nevén.

Persze a nagymama meg a nagypapa miliárdos és a család minden tagjának van 1 villája.

2010. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
69%

Ha neked lenne egy csomó pénzed akkor szétosztanád a rokonság között csak azért hogy ne derüljön ki mekkora a vagyonod és ne kelljen beírni a vagyonnyilatkozatba ?

Aztán amikor szükséged lenne egy kis pénzre, akkor szólnál a Béla bácsinak, hogy adjon már vissza egy kicsit.

Nem túl életszerű.


És ha nyitnál egy bankszámlát az isten háta mögött - mondjuk a Kajmán szigeteken - és ott tartanád a pénzed egy titkos számlán ? Vannak még olyan országok, ahol nem kérdeznek semmit. De ne menjünk el olyan messzire. Tarthatod a vagyont készpénzben (na nem forintban), vagy aranytömbökben, gyémántban egy európai bank trezorjában.

Melyiket kell feltüntetni az vagyonnyilatkozatban ?

Ez mennyire életszerű ?

2010. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!