Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CBA-ban amúgy mindig mindent...

A CBA-ban amúgy mindig mindent eladnak ami már rossz?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 15. 13:58
1 2 3
 21/24 Komplikato ***** válasza:

"Valamikor biztosan magyar VOLT.Mára már inkább svájci"


2014 vége óta hasonló off-shore cég okán félig már brit. :D

Amúgy ha jók az infóim az egyik csendes társ meg vietnámi a cégben.


Kérdezőnek: Nem szeretem a CBA-t, de bolthálózatoknál, (bármelyiknél!) ez bolttól és annak vezetőitől is függ. Ha hülye a beszerző és a beragadt árut így akarja eladni még idejében való leértékelés helyett, akkor az ilyen ...

2015. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"akkor most a CBA magyar vagy nem magyr?"


Mitől lenne már magyar?

2015. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nálunk öt CBA van, ebből egybe járok rendszeresen, másik kettőben is többször voltam. Száraz zsömlét még nem láttam így, ahogy a te képeden. (A friss zsömle és kifli 10 Ft, talán ezért.) Szerintem ezzel nincs gond, ahogy már írták előttem, fel lehet használni. (Én nem vennék szárazat akkor sem, ha lenne, mert zsemlemorzsát nem szoktam darálni, zsömle és kifli meg úgyis rendszeresen marad; ha nem használom fel, pl. fasírtba a szikkadtabb zsemlét, ill. a kiflit mákos gubának, akkor összegyűjtöm, és "állatetetési célokra" megy. :D

Nem friss zöldségeket és gyümölcsöket rendszeresen "akcióznak" itt, kb. olyan állapotban, mint a fotókon. (Azért időnként még jobb állapotú termékeket is.) Szerintem észbe kaphatnának már egy-két nappal hamarabb, és akkor nem rohadna rajtuk az áru. (Ezt a Tesco például normálisan csinálja.)

Amit pedig már többször tapasztaltam, és kifejezetten gusztustalannak tartok, hogy berakják az akciós termékek közé a nem akciósakat is (pl. Milkáknál, teáknál stb.); gondolom, arra számítanak, hogy a vevők igen nagy többsége valószínűleg úgysem bogarássza ki, hogy épp melyik az akciós, csak leemeli a pultról az árut abban a hiszemben, hogy jól jár...

Mindezektől függetlenül én elvagyok a CBA-val, egyrészt mert az van a legközelebb, másrészt mert tudatos vásárló vagyok.

Ja, és zárás előtt kb. egy órával a helyben sütött cuccokat is akciózni szokták, úgymint grillcsirke, rántott karfiol, sült kolbász stb., azok egyáltalán nem rosszak, csak nem akarják, hogy a nyakukon maradjon.

2015. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igazából az az érdekes, hogy van, aki ezeket megveszi, másképp ők sem raknák ki. Én értem, hogy sok a szegény, de aki képest 8 Ft-ért megvenni szárazon az amúgy 15 Ft-os zsemlét, az inkább álljon sorba egy ételosztásnál.
2015. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!