Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyja Orbán, hogy...

Miért hagyja Orbán, hogy Goodfriend csak úgy lelépjen?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy mer innen lelépni, pedig meg kéne hurcolni, hiszen itt demokrácia vagy, ha azt mondom!!!
2015. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár manapság sokan hiszik, hogy Orbán Viktor irányít mindent és talán még a Nap is az ő parancsára kel fel és nyugszik le, ez nem így van. André Goodfriend az amerikai nagykövetség dolgozója, így Viktor király nem parancsol neki. Ha az amerikai külügyminisztérium hazahívja vagy úgy dönt, hogy nem kíván Magyarországon maradni, akkor szabadon elmehet.

A bűnei felsorolásában meg nem nagyon értettem a "tiltott faji korcsosulás" kitételt. Ez mit akar jelenteni?

2015. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
én inkább azt kérem a 9-estől, hogy bizonyítékokkal támassza már alá ezeket a dolgokat :D nem pletykákkal, amit mondjuk a média így-úgy állít...:D ugye azt is kikérték maguknak, hogy az Ildit mé vádolják bizonyíték nélkül...:D akkor most mi van? :D a Goodfriend-et el lehet ítélni csupán hallomásból? :D meg ez úgy a kérdezőre is vonatkozik...mi akadályozná Goodfriend-et, hogy leléphessen?
2015. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Andre Goodfriend-et azonnali hatállyal ki kellett volna végezni Viktor Istenkirály parancsára, hiszen itt demokrácia van!!!

Ha valaki mégsem hinne ebben, akkor azt is lemészároljuk!

2015. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%

Goodfriend részt vett egy manipulációban.


Most hogy lejáratta magát jobban érzi majd magát az államokban főleg akkor ha tudnánk hogy mennyit kapott érte

2015. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
16-os, ha az USA valóban manipulálni akarta volna a magyar politikát, akkor ma már nem sok lenne a kis kedvenceidből.
2015. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

9-es: a 4 pontodból a kémkedésen kívül a többit egészen pontosan hol tiltja a jelenleg hatályos magyar (vagy amerikai) büntető törvénykönyv?:D

A többi lefejezős harcosnak meg gratulálni tudok az ötletéhez, eddig a világon mindenhol nagyon jól bevált, ha amerikai állampolgárokat, nagykövetségi dolgozókat támadtak meg.. A legjobb módszer arra, hogy a következő felvételt egy Predator célzókamerája készítse rólad.

2015. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Iróniáról hallottál-e?
2015. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
en kifejezetten sajnalom hogy elmegy, rendkivul jol szorakoztam amikor halalra xopatta a fijjukat :)
2015. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!