Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vannak ilyen tehetséges...

Miért vannak ilyen tehetséges politikusok a Fideszben?

Figyelt kérdés

Önmagában én nem vagyok fideszpárti, de szerintem a leg - vicesebb, felkészültebb, összeszedettebb politikus az egész itthoni politikában Rogán:


[link]


Ilyen politikusok kellenének (rossztulajdonságoktól mentesen), akik minden időben, minden körülmények között higgadtak nem futnak el a kérdések elől, és bármikor reagálnak bármilyen kérdésre.


Ha valaki követi a politikát láthatja, hogy egyedül csak Rogán az, aki igazából szóbaáll a sajtóval. Más fidesz politikusok is rogánra hárítják a sajtót, és gyűléseken is csak ő jön ki sajtótájékoztatót tartani.


2015. febr. 10. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az ő azért iylen tehetséges, mert 9 évig járt általános iskolába (hatszor az első osztályt meg háromszor a másodikat)

Nem is csodálom, hogy a kormány mindenki számára kötelezővé szeretné tenni a 9 osztályos sulikat.

2015. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez kapásból nem igaz hogy mindenre mindig válaszol rogán.


mindig https://www.youtube.com/watch?v=ImFetjz-xQE

2015. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miben tehetségesek? Lopásban?
2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudod te, egy hidegvérű gyilkos milyen higgadt tud lenni? És nem fut el semmi elől.

Rogánnak ez a feladata. Testhezálló, hiszen folyamatosan el kell adnia az eladhatatlant, szépnek beállítani a csúnyát, örömnek a csalódást. Ha naiv és boldog akarsz lenni, hidd csak, amit eddig hittél. Csak ne csodálkozz, ha kilopja alólad a párnát is. Ritka az ilyen sunyi, alattomos, tenyérbe mászó képű hazudozó még Fidesz körökben is.


Tehetség. Az az ember rendelkezik vele, aki a kitűzött célt gyorsan, határozottan és kiválóan teljesíti. Ilyen volt például a "nagy angliai vonatrablás" - rendkívül tehetségesek voltak, a pénz máig nem került elő (milliók fontban). Vagyis a cél sem elhanyagolható, amikor egy tehetséget dicsőítünk. A Fidesz honosította meg a profi hatalomszerzés módszereit, a mindent és bármi áron történő lerablást, a hazugság igazmondássá nemesülését, és az ország precíz, gyors tönkretételét. De elsősorban a néphülyítést valósította meg zseniális tehetséggel és maradéktalanul.

2015. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de most itt nem rogánról van szó, hanem a személyiségéről.


és arról hogy a fenti videóban is viccesnek találja a szituációt, és egyáltalán nem zavarja. ez a személyiség kéne minden politikusnak.

2015. febr. 10. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Rogán körül éppen egy sokmilliós korrupciós botrány kezd kikerekedni. Még most csak azért nem kerül bíróság elé mert még csak most jelentették fel.

Én a helyedben nem lennék egy ilyen emberre büszke.

2015. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap egy újabb tolvaj csalóról hull le a lepel, mi meg csak fizetünk, fizetünk, a semmiből fizetünk! Mert ilyen tehetséges politikusaink vannak! De qva jó nekünk!
2015. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!