Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok képesek megváltozta...

A fiatalok képesek megváltoztatni az országot?

Figyelt kérdés
A fiatalokban van a jövő? Meg tudják-e, meg akarják-e változtatni az országot?

2015. febr. 9. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Itt csak a nyugdíjasok tudnak változást elérni. Ameddig ők boldogok nem lesz változás, márpedig azok mert dőzsi dőzsi van, amit orbánnak köszönhetnek. Az más dolog hogy a dolgozó, gyereket nevelő, adófizető emberek kárára.
2015. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%

11: Milyen nyugdíjas dőzsiről beszélsz???

Sokan alig tudnak ételt venni.

Egyébként meg a nyugdíjasok és dolgozók voltak.

Akkor ha te nyugdíjas leszel, te is mások kárára élsz már csak?

2015. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

"Akkor ha te nyugdíjas leszel, te is mások kárára élsz már csak?"


Természetesen. A fák sem ölnek bele tápanyagot az öreg ágaikba, inkább hagyják őket leesni. Az energia a friss hajtásokhoz megy.

2015. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

Egy olyan szellemi áramlatra lenne szükség amilyen anno a Fidesz volt. Egy olyan fiatalos erőre amelyik csípőből hazavágja a sok vén lókötőt.


Ilyen egyenlőre nincs és az esély is kicsi rá mert a tehetséges fiatalok kivándorolnak

2015. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg úgy tűnik, hogy a fiatalok a Jobbikban látják a változást.
2015. febr. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#12

Jah egy olyan világban voltak dolgozók ahol egy ember munk

áját három végezte. Életük jelentős részében nyugdíjjárulkot nem fizettek most meg pofátlan összegeket kapnak. Az én generációmnak már semi nem fog jutni, csak amit félre rakunk magunknak.

2015. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Aki teheti az külföldre megy. Akik maradnak, azok között egyre kevesebb a produktív...

Bár az mindig megtévesztő, amikor a magyar sajtó szerint egy millió magyar dolgozik külföldön, míg a német szerint egy millió dolgozik Németországban... Statisztika, Ollé! :)

2015. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A 48-as változások miért is a fiatalok köréből indultak ki? Általános iskolában még így tudtam én is, de azért érettségire minimum le kell tisztulnia, hogy 48 március 15-én a Márciusi Ifjak vértelen forradalma semmit nem változtatott a helyzetünkön. Az már március 13-án eldőlt, ez csak egy nacionalista maszlag, semmivel sem több, mint a liberális maszlagok.


Jobbikos vagyok, de egyre inkább érzem magam kívülállónak az átlag-, de még a képzettebb jobbikosok iszonyú nemtudása miatt, mikor történelmet visznek bele a politikába, holott semmi közük a történelemhez.


Nem kétlem, egy gyári munkás egyszerűen el tudja mesélni a történelmünket: mi vagyunk a legnagyobb nép, dicső sumer-hun-szittya ősökkel, az egyiptomi piramisokon is rovásírás van, meg különben is, voltak errefelé is piramisaink, 28 ezer!!!! évesek, mi mindig itt voltunk a Kárpát-medencében, Árpád, dicső pozsonyi csata (amiről igazából két mondat maradt fel a korában), aztán jött a Nyugat által lefizetett Géza meg István, eladták az országot, a dicső Koppányt leverte a Nyugat, a keresztény egyház, azóta is mindig a nyugat meg a pápa szívat minket direkt, a törökkel szövetségben, aztán jöttek a Habsburgok, a szégyenteljes kiegyezés (mit is kellett volna tenni?), majd a világháború, ahol megint jól megszívattak minket Trianonnal (háborút vesztettünk, nem? mit vártunk, hogy majd a franciák a szövetségeseiket büntetik?), aztán jöttek az igazságszolgáltató németek, ők nem erőszakoltak nőket, ők nem irtottak ki senkit, zsidókat sem (de azért Hitler kezdhette volna a cigányokkal), csak a szovjetek voltak az állatok... Ugye, ez így mennyivel egyszerűbb, mint az iskolai történelem? Ja, de az meghamisított! Meg is van a magyarázat, miért buktál meg belőle, direkt nem tanultad!


Ja, és jobboldali vagyok, és németszimpatizáns, de azért lássunk már tisztán...

2015. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!