Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kihasználatlan lehetősé...

Milyen kihasználatlan lehetőségeket látsz az országban?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezőgazdaság jutott először az eszembe. Öntözéssel nagy mértékben meg lehetne növelni a termést.
2015. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy álomvilágban,mint ez a Föld is,lehetne játékosabban is élni,beindulna az emberekben az életenergia.Ahogy a tudat hozza létre a háborút,betegséget,ugyanúgy a kollektív tudat létrehozhatja a harmóniát,játékosságot.A Föld a lélek játszótere
2015. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Én is a mezőgazdaságot látnám, meg szerintem lehetne különböző gyárakat létesíteni, felfuttatni (lehetne mezőgazdasági gépeket, buszokat, talán villamosokat gyártani) és felfuttatnám a high-tech szektort is azzal, hogy bizonyos szakokat nagyon nyomnék a felsőoktatásban.
2015. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Ez úgy hangzik, mintha lenne kihasznált lehetőség is, csak keresünk néhány kihasználatlant.

Én csak ilyen látok. Sőt, azt is látom, hogy néhány korábbi igencsak hasznos lehetőség mára elveszett.

2015. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!