Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mélyen tisztelt Orbán...

A mélyen tisztelt Orbán Viktor ezt komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

H majd ő intéz több 100 rendőrt és akkor rögtön rendben lesz a közbiztonság??

Mikor mindenki tudja, h ide nem több rendőr kell, hanem olyan jogszabályok és törvények, amiknek van visszatartó ereje!


2010. febr. 10. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
...igen! az országban, egyre több helyen képezik ki, a leendő roma rendőröket, ROMA-RENDŐRSÉGET!
2010. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a rendőr a csőcseléket próbálja hazaküldeni, akkor ÁVH, meg diktatúra van. Ha Orbán akar több rendőrt az utcára, akkor jaj de f@sza gyerek, végre valaki rendet tesz. Ilyen a jobbos fanclub.
2010. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Polgárőrség/csendőrség kell. Kinek hogy tetszik. Ennyi.
2010. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%

rendőrállam,az emberek mégjobban fognak félni (a rendőröktől!)

de a kérdésedre visszatérve gondolom a tvben láttad valamelyik nap hogy ezt mondta,mert azt én is láttam,de én 3k -re emlékszem. csak több lesz a rendőrség kiadása.

2010. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Meg a büdös pitsát, ide szigorúbb törvények kellenének!
2010. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Roma rendőrséget? Csak azt ne! Fegyverviselési engedélyt!
2010. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én meglátásom is ez, h csak több lesz a rendőrség kiadása, meg valszeg fog "javulni" a statisztika, hiszen több rendőr,több helyszínbírságot fog kiosztani,de ennyi.

Teljesen mindegy, h 2 vagy 4 rendőr viszi be az elkövetőt, ha egyszer kiengedik.

Fegyverviselési meg szerintem azért nem jó ötlet, mert most akkor szerez a "c" is, aztán....

Az h Te vagány vagy és mered használni az egy dolog, de ezzel nem mindenki így van!

2010. febr. 10. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Többet érünk el, mint a gárdisták felvonulok egyenruhában és majd mindenki összeszarja magát filozófiával, közben azt pofázzák, hogy majd ŐŐŐŐŐk helyreteszik.
2010. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

aki az első válaszadót, így lehúzta a pontozás tekintetében, biztosan nem olvasta a következő híradásokat! vagy úgy gondolja, hogy ha elsiklik felette, akkor ilyen nem is történhet!

érdemes olvasgatni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8. Középiskolás roma fiatalok rendőrré válásának segítése, ösztöndíjasok számának növelése

Ötszörösére emelkedik a roma rendőr-ösztöndíjasok száma. A középiskolás roma fiatalok rendőrré válásának elősegítése érdekében 1996 óta működő pályázati rendszer bővítésével a mai 60 ösztöndíjas hely száma ötszörösére 300 főre (helyre) emelkedik.

[link]

2010. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!