Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldöntöttétek már, h melyik...

Eldöntöttétek már, h melyik pártra szavaztok?

Figyelt kérdés

és miért?

köszi a véleményeket,kiváncsi vagyok:-)


2010. febr. 10. 11:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Igen,a Jobbikra ez már egészen biztos,én már az EP választásokon is rájuk szavaztam,de ott még meg volt az esélye annak,hogy elveszett szavazat lesz.

A miértjét picit hosszú lenne úgy kifejteni,hogy ne generáljak itt felesleges vitát.

:))

2010. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Jobbik

Hogy miért?Mer végig éltem az elmúlt húsz évet ebben az országban...

2010. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
36%

LMP.

Mert értelmes, cselekvő, aktív embereket akarok látni a Parlamentben, akik a fejlesztésen és haladáson dolgoznak.

2010. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

A Jobbikra, mert az egyedüli nemzeti párt és olyan megoldásokat kínál, ami felé már 90 óta haladnunk kellene.

Mert elegem van a korrupt politikusokból, akiknek már annyi sara van hogy a sárlavina eltemeti őket.


Jahh!

És ha valaki liberálisabb felfogású, annak azt ajánlom szavazzon az LMP re, hogy minél több új erő lehessen a parlamentbe. Rázzuk le magunkról az élősködő tetveket!

2010. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%
MDF-re, mert Bokros egy értelmes figura, aki reálisan látja az ország helyzetét, politikus létére ért ahhoz, amit csinál, és nem üres vezényszavakra meg megvalósíthatatlan ígéretekre pazarolja az adófizetők kampányra szánt pénzét.
2010. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Jobbik

Bosszú az elmúlt húsz évért,és az összes családtagom és az összes munkatársam /41/is így szavaz.

2010. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

A Jobbikra.

És nem a white power miatt, mielőtt valaki itt lökni kezdi a szokásost, hanem mert felnőtt fejjel éltem meg a Kádár-rendszer utolsó 8 évét, aztán pedig az elmúlt 21 évet '89-től.

És a tököm kivan már...

2010. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
LMP, mert ők tényleg új alternatívát látnak a politikában, ahol fontosak a civil érdekek, és őket a cselekvés vezérli nem a gyűlölködés, mint a Jobbikot.
2010. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

"LMP, mert ők tényleg új alternatívát látnak a politikában, ahol fontosak a civil érdekek, és őket a cselekvés vezérli nem a gyűlölködés, mint a Jobbikot.

"


Őket a pénz érdekli, meg, hogy a haveroknak legalizálják a kábszert. Az LMP csak egy gazdag gyerek klub.

2010. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit nem eldönti szerintem az ember. Beleszületik valamibe, és az évek során saját bőrén érzi a hatásokat, és kialakul belül egy saját tudat, ösztönszerűen jön a dolog. Ne az alapján dönts, hogy ki mit mondd körülötted, ki mit ígér.
2010. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!