Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne szavazás,...

Ha most lenne szavazás, melyik pártra szavaznál?

Figyelt kérdés
Tavaly voltál? És ha igen, kire szavaztál? Ha nem, akkor miért?
2015. febr. 3. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Jobbik.
2015. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Természetesen a Jobbikra.

Vicces lenne a kormányzásuk. :)

2015. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Én azért nem röhögnék annyira, ahogy közvetlenül tönkreteszik az országot, közvetve meg engem is...
2015. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
LMP
2015. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

"Én azért nem röhögnék annyira, ahogy közvetlenül tönkreteszik az országot, közvetve meg engem is..."


Akkor gyere velem, majd messziről derülünk rajtuk. :)

2015. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
énpártom, enyimemé
2015. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy a Jobbik tönkretenné az országot? Úgy értem, Fidesz, MSZP kaptak 8-8 évet erre és tudjuk, hogy ők ezt csinálták, de a jövőbe lát az, aki azt mondja egy olyan pártra, hogy tönkreteszi az országot, akik még esélyt sem kaptak? Ezzel nem csak a Jobbikot akarom védeni, hanem az összes többi pártot, akik még csak esélyt sem kapnak, mert biztos ugyanolyan tolvajok, ezért legyen a megszokott ugyanolyan. Néha megsajnálom a sok sötét magyart, aztán eszembe jut, hogy ők juttatták ide magukat. Csak azért ez eléggé kihat rám is. 20 évesen szeretnék Magyarországon élni és dolgozni...Kalandvágyamat meg nyaralásokra tartogatni, de mindegy, majd keresek új hazát magamnak....Na persze.
2015. febr. 3. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

MoMa vagy KKP.

Ha komcsikra akarnék szavazni, akkor nem apróznám el a mostani pártokkal hanem egyből menne Thürmeréknek az x.

2015. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

"Honnan tudod, hogy a Jobbik tönkretenné az országot?"


Mert mondjuk elolvastam a programjukat és figyelemmel kísérem, hogy miket ígérgetnek.

2015. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
jobbik
2015. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!