Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merkel miért csak a zsidókkal...

Merkel miért csak a zsidókkal találkozik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha egy német kancellár Magyarországra látogat, miért pont egy zsinagógába megy, és miért csak zsidó vezetőkkel akar találkozni? Egyéb egyházi vezetőkkel soha nem találkozott még nálunk.

2015. febr. 1. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Orbánnal is találkozik. Ő is zsidó?
2015. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

9: Nekem mondod? Már nekem is tele a butykosom az állandó holokausztozással. Erre idejön öt év után a német kancellár és mi a legfontosabb programja? Zsidó szervezetekkel találkozik.. Hát, nagyszerű.


Engem konkrétan felháborít és nem azért, mert zsidók, hanem azért, mert mintha fontosabbak lennének neki ők, mint mondjuk mi magyarok, akik miatt elvileg jön. Az meg hülye magyarázat, hogy sok közöttük a német származású... Létezik sváb kisebbség is az országban (egyik ágról én is az vagyok), velük mégsem találkozik.

2015. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Én sem értem, hogy miért megy a zsidókhoz. Vannak most nagyobb és halaszthatatlanabb problémák is mint egy holo emlékév.
2015. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

3-as


Na te aztán megint egy gyöngyszem vagy.

Ugye nem mondod komolyan, hogy német gyökerűek a zsidóink? :D Haha.

Elárulom neked, hogy II. József kötelezte a családnév felvételét az azokkal nem rendelkezőknek. A zsidók pedig ezért vettek fel német hangzású neveket, ami sokszor torz német vagy pedig színre (Weis-fehér) utal. És így tovább. Attól, hogy német HANGZÁSÚ neveik vannak nem németek korántsem.

2015. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó vagyok..


Az pedig szerintem már tényleg nevetséges, hogy lassan az európai "politika" másról sem szól, hogy kedveskedni kell a zsidóknak és a szervezeteiknek, meg találkozni velük. Semmiféle antiszemita töltet nélkül mondom, hogy engem felháborított, hogy majdhogynem többet volt zsidókkal mint Orbánnal vagy éppen az egyetemen.

2015. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
tényleg egy agyrém már ez a túllihegése a témának. pl. a meghurcolt homokosok társaságával miért nem akar találkozni?
2015. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azért mert zsidó.
2015. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!