Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor fog lemondani?

Orbán Viktor mikor fog lemondani?

Figyelt kérdés
Ez már a sokadik tüntetés Magyarországon, ami Orbán Viktor ellen szól. Én nem szeretem Orbán Viktort, én nem vagyok jobboldali és baloldali. Én nem támogatom Gyurcsányékat és a többi politikust. Én független vagyok, ha én politikus lennék, akkor én függetlenként indulnék a következő választáson. Szóval, Orbán Viktor mikor fog lemondani ?

2015. febr. 1. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Inkább ne mondjon le. Jönne még egy Kurcsány vagy egy Libás, ki akarná őket? Nem vagyok Fideszes, de elnézve a kormányváltókat (elég vérszegény és koncepció nélküli gyülevész népség), inkább maradjon minden így ahogy van. Márt eleve nevetséges, hogy hajdani "elitként" most populista demagógiát közvetítenek.
2015. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
remélem h soha! Eddig nekem ő a kedvencem,tesz is vmit az országért. És még mindîg jobb mint a leváltott ukrán államfő akinek még a wc ülőkéje is aranyból volt,a nép meg ali osztotta be az a minimálistól alacsonyabb fizetést!
2015. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző, úgy látszik, te is mutyis, jól fizetett haver vagy, az ország adóforintjaiból, ha ennyire jól tudod, milyen vécéje van az uraságnak!
2015. febr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
ez nem îgy van kedves utolsó,csak Ukrajnai vagyok,és ezért tudom jól,hallom a tvbe,látom az újságokba,ezért tudom jól h milyen az előző(Janukovics) államfő wc-je,sőt,nem csak én tudom hanem az egész ország,ukrajnában miatta a nép fizuja sehol,a képviselőké bezzeg az egekbe, az árak az egekbe,Magyarorsz. lrgalább hallani rezsicsökkentésről,itt viszont csak emelésről,ti panaszkodtok,amikor olyan kórházaitok vannak,ahol tényleg tudnának életeket menteni mégha pénzért is.Itt viszont még azért is fizetni kell h megjalhass,ráadásul minden férfit és Medicinával kapcsolatos(orvosok,ápolók stb) visznek akaratukon kîvül harcolni...Na ha ez lesz majd magyarországon is,akkor panaszkodj! és még annyit arról h Orbánt szidjátok,h szeretném látni h ti milyen irányba fejlesztenétek az országot ha államfők lennétek,csak azt ne mondjátok h ti nem dugnátok a zsebetkbe semmit sem ha ilyen pozîcióban lennétek!!Ha lennétek ti is kiseebségben élő elnyomott kárpátaljai magyarok,akiket megvernek azért mert megszólalnak magyarul,akikkel folyton kicsesznének,bántanának,no akkor tudnátok meg h milyen az élet!
2015. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Miért okoskodsz bele másik ország dolgaiba, amikor nyilvánvalóan gőzöd nincs az egészről?
2015. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
orbán csicska sose fog lemondani, mert olyat a demokratikus politikusok szoktak. Ő nem az.
2015. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!