Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is durva az ácsi...

Szerintetek is durva az ácsi cigány polgármester viselkedése?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval, a rendőrségi büntetések kifizetésére adja a segélyeket, a többi cigánynak.


A büntetések nem véletlenül vannak.Az emberek csak így tanulták meg, hogy nem szabad megszegni mondjuk a közlekedési szabályokat, nem lehet rongálni....stb


De,ha az önkormányzat kifizeti pár kiválasztott polgárnak a büntetést.

Akkor az, hogy tanulja meg, hogy mit szabad és mit nem?

Azt sugallja nekik, hogy azt csinálnak, amit akarnak, hisz úgyis kifizetik helyettük a büntetést.


Nem is baj, hogy ekkora botrány lett belőle, legalább kiderült a polgármester dolga.


A Fidesz meg úgysem meri kirúgni.



2015. jan. 24. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

"minden cigányokkal kapcsolatos kérdésre ráugranak, és szabotálják azt."


És mit szabotálnak rajta? :)


Vagy az "ezek mind ilyenek" + "nem emberek" stílusú kommentek tartalmaznak olyan, konstruktív javaslatot, amit szabotálni lehet?

2015. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És akkor ehhez mit szóltok?

[link]

Arról, hogy elszigetelik őket, ők maguk tehetnek, mert igenis kevés közöttük az olyan, aki beilleszkedésre képes. Azok is a régebben szocializált családokból (zenészek) kerülnek ki. A többiek éljenek a maguk köreiben. És ne azzal foglalkozzanak, hogyan lehet még több magányos öreget kirabolni vagy megölni.

2015. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@ 9.:


<Ha nem szó szerint is volt, de "nem volt véleményed">


Tehát valóban nem írta senki, hogy normális.

Ezzel a fél mondattal pedig te magad adtad újabb bizonyítékát a funkcionális analfabéta voltodnak. Segítek: a "nincs véleményem" semmilyen kontextusban nem szinonimája a "normális" szónak. Függetlenül attól, hogy te mit próbálsz belemagyarázni.


@ 10.:


Te pedig arról állítottad ki a saját bizonyítványodat már nem először, hogy "igazi, törvénytisztelő" ember vagy...

Egyetlen fokkal sem különb az általad olyannyira lenézett, cigány származású "kerékpáros szabálysértőknél". Grat.

2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Tehát valóban nem írta senki, hogy normális.

Ezzel a fél mondattal pedig te magad adtad újabb bizonyítékát a funkcionális analfabéta voltodnak. Segítek: a "nincs véleményem" semmilyen kontextusban nem szinonimája a "normális" szónak. Függetlenül attól, hogy te mit próbálsz belemagyarázni."


Hát igen, a személyeskedés az megy wúszter drága (meg feljelentéssel fenyegetőzni, bár az egy másik usernak szólt), ezek szerint te (is) megrekedhettél azon a szinten ahol a védenceid állhatnak. :)


Bezzeg akkor már nem tartózkodtál a "véleménynyilvánításoddal" ahol viszont állításoddal ellentétben (te nem ugrasz úgy semmire ugye) 10-éves tárkis, meg i-s izéket linkelgettél be melldöngölve, hogy ez biztos így volt, úgy volt, holott szerintem senki nem tudta miért is pont több c-t állítottak meg.

Az sem kizárt, hogy több szabálytalanságot láttak, amelyek miatt más közlekedőket is igazoltathattak, büntethettek volna.

De mennyivel egyszerűbb mindenbe belemagyaráznotok a rasszizmust, még abba is, hogy biztos az miatt alacsonyabbak a rosszabb, élhetetlenebb környékeken az ingatlanárak. :D


Amúgy is ez tipikus példája annak, hogy mert polgármester lett valaki azt hitte ő a "jani" mostmár.

2015. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A személyeskedésben bőven vezeted a toplistát, ha csak a belinkelt másik kérdéshez írott "válaszaidat" nézzük... :P

Az aztán a "szint", amit tegnap (főleg éjjel) műveltél. (Olyan putris-szint...)


És most már az én véleményem is az, hogy gondjaid vannak a szövegértelmezéssel. (Meg a matekkal. A 2007-2008-as tárkis kutatás NEM tíz éves, ugyebár... Az "i-s izék" alatt meg - kiváló kifejezőkészség :D - bizonyára a Helsinki Bizottság vizsgálatát értetted...


Összefoglalva: Egyszerűen tárgyalóképtelenek vagytok. Nem véletlenül nem reagáltam már a másik kérdésnél a "kollégád" újabb zagyvaságaira; mint írtam, se időm, se kedvem a max. öt perc alatt összeirkált válaszait mondatonként kiigazítani vagy cáfolni, különösen a gyenge szövegértése miatt, meg a "mindenbe belemagyarázom a saját véleményemet" hozzáállása miatt.

Úgyhogy itt is befejeztem.

2015. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A személyeskedésben bőven vezeted a toplistát, ha csak a belinkelt másik kérdéshez írott "válaszaidat" nézzük... :P

Az aztán a "szint", amit tegnap (főleg éjjel) műveltél. (Olyan putris-szint...)"


De gondolom az agyonművelt (elvileg) külföldről okoskodó haverodé nem zavaró! Olyan igazi, művelt mélyliberális szint. :)


"És most már az én véleményem is az, hogy gondjaid vannak a szövegértelmezéssel. (Meg a matekkal. A 2007-2008-as tárkis kutatás NEM tíz éves, ugyebár... Az "i-s izék" alatt meg - kiváló kifejezőkészség :D - bizonyára a Helsinki Bizottság vizsgálatát értetted..."


Nem éppen, de nem is olvasom el abban biztos lehet, főleg, hogy állítólag jogokat sért pl. az életfogytiglan is szerintük, szóval erről ennyit. :P


"Összefoglalva: Egyszerűen tárgyalóképtelenek vagytok. Nem véletlenül nem reagáltam már a másik kérdésnél a "kollégád" újabb zagyvaságaira; mint írtam, se időm, se kedvem a max. öt perc alatt összeirkált válaszait mondatonként kiigazítani vagy cáfolni, különösen a gyenge szövegértése miatt, meg a "mindenbe belemagyarázom a saját véleményemet" hozzáállása miatt."


Ettől a skatulyázástól és tárgyalóképtelenezéstől kicsit elegánsabb befejezést is választhattál volna, de a te dolgod! :)


Egyébként nincs időd, állításod szerint, mégis okoskodsz valahol.


"Úgyhogy itt is befejeztem."


További kellemes estét, és jó éjszakát! :)

2015. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!