Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is durva az ácsi...

Szerintetek is durva az ácsi cigány polgármester viselkedése?

Figyelt kérdés

[link]


Szóval, a rendőrségi büntetések kifizetésére adja a segélyeket, a többi cigánynak.


A büntetések nem véletlenül vannak.Az emberek csak így tanulták meg, hogy nem szabad megszegni mondjuk a közlekedési szabályokat, nem lehet rongálni....stb


De,ha az önkormányzat kifizeti pár kiválasztott polgárnak a büntetést.

Akkor az, hogy tanulja meg, hogy mit szabad és mit nem?

Azt sugallja nekik, hogy azt csinálnak, amit akarnak, hisz úgyis kifizetik helyettük a büntetést.


Nem is baj, hogy ekkora botrány lett belőle, legalább kiderült a polgármester dolga.


A Fidesz meg úgysem meri kirúgni.



2015. jan. 24. 19:53
1 2
 1/16 Körmendi Mátyás ***** válasza:
72%
A cigányok mindig is ilyenek voltak.
2015. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Gádzsók hülyék, csak mi vagyunk az "okosak". Azok güriznek, mi meg jól élünk. Vannak sajnos ilyenek.
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Mielőtt belemerülnénk a vitába, egy fontos kérdés, amit tudomásom szerint még senki nem tett fel:

vajon van bizonyíték arra, amit a polgármester állít?

Hangfelvétel, videofelvétel? Esetleg két tanú?


A rendőrök mit nyilatkoztak? Bevallották egyáltalán, vagy bizonyíték nélkül hurcolják meg őket?

2015. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes kérdés; az biztos, hogy önkori még nem kapott költségvetési keretet a lakosai pénzbüntetésének átvállalására.
2015. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Különösen nem cigányokéra.
2015. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Az még durvább, hogy vannak akik szerint "normális", hogy önkormányzatos keretből fizetgette a polgárok büntetéseit.


( http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__651..

2015. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy is adsz nadrágot a lóra, attól a ló ló marad, nem válik emberré.
2015. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A 6-os és a 8-as funkcionális analfabéták legyenek szívesek idézni szó szerint ÉS PONTOS HELYMEGJELÖLÉSSEL (= válasz és bekezdés sorszáma), hogy ki mondta, hogy normális.

(Segítek: SENKI és SEHOL, sem én, sem Rubicon.)


Pluszban a 8-asnak: Gusztustalan, undorító dolog hamisan állítani bárkiről bármit is, akit nem ismersz, és semmilyen információd nincs róla.

Ezt szimplán HAZUGSÁGnak hívják, a büntetőjogban pedig RÁGALMAZÁSNAK.

Csak közlöm, hogy nem vagyok cigány, ill. soha életemben nem kértem és nem kaptam segélyt, mindig is munkából éltem. (Jelzem, diplomás vagyok.)

Neked lehet, hogy fáj, hogy más többre vitte, és így próbálod kompenzálni a kisebbrendűségi érzéseidet, ill. nem bírod elviselni, ha valaki nem ért egyet veled; de ha ez a helyzet, akkor fordulj pszichológushoz. Ha nem, akkor meg egyszerűen egy gerinctelen, hazudozó alak vagy, és simán megérdemelnéd a feljelentést. (Nehogy azt hidd, hogy a neten el lehet bújni...)


Lehet lepontozni.

2015. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

" funkcionális analfabéták legyenek szívesek idézni szó szerint ÉS PONTOS HELYMEGJELÖLÉSSEL (= válasz és bekezdés sorszáma), hogy ki mondta, hogy normális."



Parancsolj!



"Nincs véleményem. Egy-egy vélemény/álláspont kialakításához sok-sok szempontot kellene megvizsgálni, ehhez se kedvem, se időm, nem érdekel annyira a dolog. Én nem az a fajta vagyok, aki kapásból hőbörög bármin.

De ha nagyon érdekel, az első gondolatom az volt, hogy aki szabálytalanságot követ el, az fizessen, akármilyen a bőrszíne. A második az, hogy az önkormányzat tudja, hogy miből gazdálkodhat."


Ha nem szó szerint is volt, de "nem volt véleményed", pedig ilyenre nincs keret semmilyen önkormányzatnál, hogy a polgárai rendőrségi büntetéseit állja, holott meglennének azok amelyeket finanszíroznia kellene neki a költségvetéséből, de szerintem ezzel tisztában vagy te magad is.

Az nem indok, hogy sok más hülyeségre (stadion pl.)is megy a pénz az országban az én véleményem szerint.


(A rubi-gyerek meg nem is vehető komolyan, esetleg külföldről óbégató ...., mutatják a "magasröptű" izéi.)


Ehhez még jött a balhé, (vagyis a balhé után bukott ki a bírságkifizetés önós keretből ha jól tévedek) ami vagy igaz, vagy kicsit kiszínezett, mert ugye nem lehet kizárni azt a variációt sem.

Lassan az lesz, hogy igazoltatni sem szabad már senkit, mert még származási kérdést magyaráznak bele.


És akkor még nézzük meg fordítva, hogy ha magyarok büntetéseit fizette volna egy polgi önós keretből ki mit szóltak volna hozzá más etnikumba tartozók.

2015. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

" simán megérdemelnéd a

feljelentést. (Nehogy azt hidd, hogy a

neten el lehet bújni."


1. Hogy ne lehetne már?

Nem a nevemen van a net, hanem másik családtagén, ő rá meg nem vagyok köteles vallomást tenni, ő se rám.

Viszont igazolhatom, h nem volt itthon, mikor a válasz született :)

2.Igen, szinte előttem van, ahogy bilincsben elvisznek egy magánindítványos bűncselekmény miatt.

Kb. egy szóbeli figyelmeztetéssel megúsznám, mert ez semmi, de legrosszabb esetben is egy laza csekket kapnék.

Másrészt legalább végre fény derülne a kilétedre, tudod nem lehet csak úgy jelentgetni másokat;)

2015. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!