Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is ábrándult már ki a...

Más is ábrándult már ki a "nemzeti-ügyből"?

Figyelt kérdés
Én most épp így vagyok, és csak érdekel, hogy volt-e/van-e más is így ezzel? (S ha igen, te miért ábrándultál ki?)
2015. jan. 24. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye korcsi, nem bírol a fajoddal? :)
2015. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A fél ország.

Nagy átverés volt az egész, ráadásul, most már a kormány látja mennyi sunyiságot fed fel az RTL Klub máris békülni akar.


Gyönyörűen felépített maffiaállam ez, ahol a médiát befolyásolva, felvásárolva, zsarolva, adóztatva, kényszerítve győzik meg az embereket a hazugságaikról.


Újraállamosítás pár gazdag, elkötelezett embernek.

Majd ők mondják meg mit gondolj, mit vásárolj, mire szavazz stb.

2015. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én sose hittem benne. Tudom, hogy ez csak egy primitív vakítás, aminek itt mindig is nagy közönsége volt, ezért csinálják a jobboldaliak.
2015. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl. az első válaszolóhoz hasonlók miatt: aki Kárpátia helyett Metallicát hallgat, az már hazaáruló, korcs, cigány, zsidó -.-
2015. jan. 24. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Már meggyőződésem, hogy a fidesz és a jobbik egy és ugyanaz.Ezt a nemzetieskedést a jobbik kezdet, a fidesz pedig megvalósította.Nemzeti bagóbolttól kezdve a multik kiűzésén át a segélyezettek totális kisemmizéséig, na meg a (köz)munka alapú társadalomról szőtt elmebeteg álmokig!

Ebből tehát világosan látszik, hogy a fidesz esetleges bukása után (adná már az Isten), semmiképp nem szabad a jobbikra szavazni, mert ugyan ez a rémálom menne tovább!

2015. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A nemzeti dohánybolt meg kész vicc, minden héten kirabolják, a szépen sötétített ablakok miatt :D

Mindíg röhögök rajta egy sort.

2015. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tessék mondani mi az a "nemzeti-ügy"?????
2015. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

"Tessék mondani mi az a "nemzeti-ügy"?????"


A nemzeti bagóbót, meg a nemzeti szintű árok gereblyézés közmunkában.

2015. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tessék mondani mi az a "nemzeti-ügy"?????"


Igazából a többi válaszoló se tudja. Ők csak orbánozni jöttek.

2015. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem mit orbánoznak itt egyesek. Nem vagyok fideszes, de egyáltalán nem a fideszre gondoltam, hanem a hazai skinhead/hungarista mozgalmakra.
2015. jan. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!