Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberalizmus micsoda,...

A balliberalizmus micsoda, igazából? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintem, a multikulturalizmus propagálása, illetve még idevenném az idealista hippi hülyeséget és az internacionalizmust ezek nem annyira liberális, hanem inkább progresszív-baloldali dolgok. Nem véletlen szoktak soka egyfolytában balliberálisozni. Aki vadkapitalista gazdaságpolitikát (minimális állami tulajdon,minden privatizálása) és progresszív-baloldali társadalompolitikában gondolkodik, az balliberális, szerintem.


Szerintetek mi?



2015. jan. 23. 16:27
 1/5 tetro ***** válasza:
szerintem felesleges szócséplés. már réges-rég összemosódtak a politikai oldalak és nincsenek vegytiszta ideológiák sem. de hogy a balliberális mit jelent? nem tudom. van jobbliberális? ha nincs, akkor csak balliberális, akkor az ugyanaz mint a sima liberális?
2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Szoösszevonás. Van olyan, hogy liberális meg van olyan, hogy baloldali. De ha összevonod egy szoba (igaz, értelme nincs) de sokkal többet lehet igy fröcsögni egységnyi idö alatt. Erre találták ki.
2015. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Nekem ebben az inter bohóckodásban az nem tetszik, h kimész Szlovákiába, Németországba, Angliába stb aztán mindenhol ugyan azt látod:

Iphone mindenki kezében, hosszú orrú cipő, répanadrág, Facebook, felnyírt séró stb.

2015. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mint írták előttem. Kb szitokszónak használják, de hogyha megkérdezik mi az akkor fogalmuk sincs. Mi is az nekik.Hát aki nem a jobboldalhoz tartozik. Az ha baloldali, akkor máris ballib.
2015. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Minél nagyobb szerepet kap az állam,annál nagyobb a korrupció.
2015. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!