Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudok írni egy képvisel...

Hogyan tudok írni egy képviselőnek, ha van egy gazdaságilag is megfelelő otletem?

Figyelt kérdés
Konkret tényekkel, tanulmannyaal mert az adott szakmában otthon vagyok,de nem tudom hogyan erhetek el egy illetekest.
2015. jan. 17. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a parlament honlapján kinn van az emailcíme talán levelezési cím és telefonszám is a képviselőknek ott próbáld meg, bár hogy mennyire érdeklik őket az állampolgárok azt nem tudom.

[link]

Igen rákattintasz a képviselő nevére és az adatok fülnél van egy emailcím, ha erre nem reagál kb az maradt, hogy odaállsz a parlament elé és várod hogy szembejöjjön.

2015. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahol tőled nem messze lehet a helyi irodája, fogadóórával, titkárral, samesszal. Egyeztetsz és megjelensz. Ha kinéz, hogy 40-50%-ot le tud belőle húzni, akkor esélyes lehet az ötlet.
2015. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!