Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható fellendülés...

Mikorra várható fellendülés az országban? Mikor szűnik már meg a nyomor, a munkanélküliség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

A Fideszben csak a gazdagok bíznak,a kevés pénzből élők,dolgozók már most sem.Ha kormányra kerül,4 év múlva sokkal rosszabb lesz,mint eddig.

2002-ben pedig a választások előtt a Fidesz éppúgy hazudott,mint az MSZP.Nem emiatt vesztették el a választásokat ( ezt csak OV mondja),hanem mert a legtöbb ember rosszabbul élt,mint a Fidesz-éra előtt.

2010. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

2015-re tippelek,hogy addigra sikerül valahogy stabilizálni a gazdaságot és emelkedni is fog mind az életszinvonal,a munka terén is jobb kilátások lesznek..

Sopánka azt nyilatkozta,hogy 2012-től lesz fellendűlés de én ezt kétségbe vonnám...

2010. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Számold meg a becsületes, dolgozó embereket. Oszd el a mihaszna, élősködők számával szorozva a nyugdíjasok számával. Emeld a négyzetre és add hozzá Kóka vagyonának tízszeresét a költségvetéshez devizában. Az egészet oszd le az államadóssággal és add hozzá Orbán életkorát. Ebből az jön ki hogy 2341-ben az államadósság fele lesz a mostaninak. Talán.
2010. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

erre szerintem még senki se tud válaszolni !

nem lehet tudni mit hoz a jövő.Lehet hogy 2015 re jobb lesz de lehet hogy Orbánék elkúrnak mindent ha ők kerülnek hatalomra de az is lehet hogy nekik köszönhetően fog valamennyit fejlődni az ország bár kétlem hogy 2020 ig lesz valamilyen jelentős változás!

2010. febr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha ezt a fórumot olvasom, néha úgy érzem, hogy valami kelet-ázsiai diktatúrában élek, ahol mindenki éhbérért melózik, kivéve a zsidók meg a kommunisták. Unom az ilyen kérdéseket. Aránylag sz@r a helyzet, de ne dramatizáljuk túl.
2010. febr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek.Mindent elraboltak.Eladtak.
2010. febr. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

01.56:

Majdnemhogy jók az érzéseid.Már csak a modorodon kell csiszolni.

Igen,az emberek nagy többsége minimálbérért dolgozik.

Vannak hölgy ismerőseim,egy varrodában dolgoznak,ott még a minimálbért sem kapják meg a munkások.Teljesítménybér van megállapítva,ami teljesíthetetlen.Az átlag fizujuk 45-50000 ft.

Aki esetleg barátibb fizetést kap,annak se marad több,hiszen pont a fidesz-kormány alatt eladósodtak,aminek a részleteit már nem tudják fizetni.


Én komolyan kapkodom a fejemet,hogy hány család az,akik nem megfelelően étkeznek,persze az a másik oldala a dolognak,hogy a nagy ház,autó stb,szóval a külsőségekből nem engednek...

2010. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, négy évvel ezelőtt én is egy varrodában dolgoztam 31 ezer forintért, teljesítménybérben. A napi norma 400 volt, a betanulási időszak alatt is. Amint elértem a 400-at felemelték a normámat 800-ra, amit lehetetlen volt teljesíteni!


Sajnálom, hogy unod az ilyen kérdéseket, van akinek fontos. Nem mindenki zabál aranyat, van akinek a szülei havi 20 ezer forintot hagynak a gyógyszertárban a hatvanezer forintos bevételükből.

2010. febr. 7. 13:19
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi kormány marad hatalmon, akkor ennek sosem lesz vége. A megszorításoknak semmi más értelme nincsen, csak hogy ne veszítse el az ország a hitelképességét - tehát, hogy vehessünk még fel hitelt. Amíg nincsen saját lábon álló gazdaságunk, addig sosem lesz jobb a helyzetünk, sőt, egyre nagyobb megszorítások kellenek majd, hogy ne omoljunk össze.


Csak olyan kormány viheti ki az országot a kátyúból, aki a hazai vállalkozásokat támogatja!


Jelenleg egyetlen olyan párt van, aki ezt akarja tenni, és van elegendő támogatottsága, sőt gyakorlata is hozzá: a Fidesz.


Utóirat:

Én nem a Fidesz idején adósodtam el, hanem mostanság... A rokonaim, barátaim szintén. Én egy egyszerű munkavállalóként JÓL éltem 10 éve, és tudtam fizetni a cxsekkjeimet is, és még ennivalóra is maradt.


Ha valaki a Fidesz idején adósodott el, az azért lehetett, mert pl. saját ház építésébe fogott, amihez hitelt vett fel. Akkor még tudta fizetni a törlesztőit, de mára már annyira vacakul él, hogy nem tudja fizetni azt a tartozást, amit a Fidesz idején még igen. Ha már akkor sem tudta volna fizetni a tartozását, akkor nem most árvereznék a házát, hanem akkor árverezték volna. Erről ez a véleményem. Ne tessék ferdíteni!

2010. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát világviszonylatban mi egy gazdag ország vagyunk. :-) Úgyhogy máris. Persze ez csak az átlag, a jövedelmek elosztása viszont itt is-mint sok országban igazságtalan.
2010. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!