Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hanyatlik a Fidesz?

Hanyatlik a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Ahogy,hogy ezt csökkenést megfordítsák, ahhoz elég sok rezsicsökkentés kellene:D



2015. jan. 13. 11:21
 1/9 szántóvető ***** válasza:
100%
2017+18-ban lesz 13.havi nyugdíj és el van intézve.
2015. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog hanyatlani, mert a TV-ben és rádiókban is nyomják a milliárdokba kerülő "Magyarország erősödik" kamu dumát.

A sok agymosott birka ezt meg beveszi kanyar nélkül.

Azt mondták, 400ezer új munkahelyet teremtettek...

Ezek hülyének néznek minket?

13 TESCO áruház zárja be kapuit és több százan, ezren kerülhetnek az utcára néhány alkalmazott kivételével.

Hol itt a munkahelyteremtés és a munkanélküliség csökkenés?

2015. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Goebbels is megmondta annak idején, hogy az emberek mindent elhisznek, csak elég sokszor kell ismételni. Magyarország a Fidesz propagandája szerint akkor is jobban teljesítene, ha Szomáliához hasonló állapotok lennének, és az emberek azt is elhinnék.
2015. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyeld meg hogy míg multkor 10%-ot csökkent, most már csak 2-t. Csökken a csökkenés. Ennnél mnyebbre már nem megy.
2015. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Vajdasági magyar vagyok s elmondhatom,rálátásom van a magyarországi eseményekre.Szerintem az önpusztító magyar természet okozza a nagyfokú gyűlölködést,amelyet a jelenlegi Magyar Kormány ellen tanúsítanak.A Fidesz tette meg azt a történelmi lépést,hogy újra egyesítette a magyarságot.Az ország gazdasági fejlődését pedig- összehasonlítva a jelenlegi szerbiai viszonyokkal-apszolút pozitívan kell értékelni.Csak egy példa:Szerbiában olyan súlyos a munkanélküliség,hogy külföldi pénz injekció nélkül már évek óta az állam nem tudná folyósítani a fizetéseket és a nyugdíjakat.És még sorolhatnám.

Szerintem a Fidesz legnagyobb érdeme mindenek fölött,hogy nem engedte meg az ország gyarmati kiszolgáltatottságba süllyedését.Engem személy szerint egyáltalán nem zavar,hogy Orbán Viktort gyűlölik úgy Európában mint az Egyesült államokban.Azt pedig garantálom,hogy a határon túli össz magyarság az egyetlen legitim politikai pártnak a Fideszt tartja.Attól a pillanattól kezdve,amikor a baloldal Gyurtcsánnyal az élén megtagadta a külhoni magyarságtól az állampolgárságot,örök időkre hitelét vesztette.Megjegyzem: jómagam nem éltem a magyar állampolgárság felvételének lehetőségével;magyar vagyok anélkül is és ezt senki nem veheti el tőlem.

Visszatérve a feltett kérdéshez,meggyőződésem,hogy Magyarországon jelenleg a Fidesz az egyedüli progresszív párt,és nem ártana,ha a bomlasztó viszálykodás helyett azon dolgoznának odaát,hogy összehangolva a nézeteket előbbre vigyék a magyarság ügyét úgy a világban,mint odahaza.

Végszóként azt is kijelenthetem,ha a kishitűség és a széthúzás végül lemondásra kényszeríti a jelenlegi kormányt,az országban káosz fog eluralkodni és úgy gazdaságilag,mint erkölcsileg kezdetét veszi az általános lezüllés,ami után Görögország sorsára fog jutni a nemzet.

2015. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Azt te csak hiszed, kedves határontúli magyar, hogy jobb nálunk a helyzet!

Ha nem voltál, éltél még Magyarországon, 1 évet próbálj meg itt élni, állást keresni!

Ha találsz is, max nagyon minimálbérből (75.000.-) kell eltartanod a családod!

Vagy menj el 3hónap közmunkára 49.900.-ért, azután irány a munkanélküli, és 22.800.-ért tengődj!

Megtudod, mi a magyarok istene!

2015. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szídjátok a határontúlit, legalábbis így, mivel nála még még rosszabb az anyagi helyzet! Anyagi ügyekben hülyeség őket kioktatni mivel szerbiában nem 1-2 megye, hanem az ország 80%-a olyan mint nálunk borsod?
2015. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem talál munkát az vszínű nem is nagyon keresett!több helyen dolgoztam már,több helyről elküldtek de nem sírtam soha hanem inkább addig mentem amíg nem találtam...
2015. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen parasztság valakit leszólni, mert határon túli, országhatáron belül is másképp látjuk, kinek jobb kinek rosszak. Belinkelt liberalis cikknek a valosagtartalmat nem fitoktatnam. Ahogy az index. és origos és hvgs cikkeket sem neveznem mervadonak. de a magyar nemzet vagy a barikad sem mervado.

Allitolag az aprilisi valasztasok elott is folyamatosan csokkent ezen mediumok szerint a tamogatottsag, oszt lám mégsem volt szavazó az ellenzéknek. 2006 valasztás után kihalt az a nemzedék vége akik a mostani ellenzéket táplálták. (Az mszp szavazotaborank 40% -a már korából fakadóan kiesett 2010re) amügy pártszimpátia nem egyenes arányú a szavazókkal, így a pár szimpátia vesztés nem sok vizet zavar, max a 2/3-ot. A biztos szavazóikkal elverik bármikor a jelenlegi ellenzéket. Ezt a pártszimpatiaval szemben szamszerusiteni lehet pontosan.


Szerintem nem hanyatlik. Akkor fog ha lesz alternatíva, azt, hogy mi a magyarság halála nem osztom, én nem tapasztalom ezt az ellentétet, van pár bértollász, meg dks nyugdíjas akik éjjel nappal köpködnek, de a való életben nem így van. Nekünk a csapatunkban is van lmps, fideszes, eggytt szimpatizáns, meg partokon kivülikek, erdélyi sracok, meg karpataljaiak egyarant. Beke van, szeretjuk egymast, magyarok vagyunk. Ugyanazokat nem szeretjuk, azokat akik hazudoznak, vagy élósködnek a társadalmon. Ebben viszont nagy egyseg van, meg az lmps baratainkkal is.


De ugyanmár nézzétek meg, még a Karácsony is fidesz koalícióra lép, csökkenhet a népszerűsége,de alternatíva nincs egyenlőre,így ha a párt szimpatizálókból való vesztésnek jelentősége nincs. Max nem mennek majd el szavazni.


Én nem párt-politizalok, nem is erdekelnek, de piackutok jópár éve. Azt tudunk igazolni bármely kutatással, amit az ügyfelek kérnek, akarnak látni.


Churchill gondolatával befejezve az a kutatás az igaz, amit a saját kezemmel hamisítottam meg, írtam át.

2015. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!