Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éljen a FIDESZ?

Éljen a FIDESZ?

Figyelt kérdés

Szánalmat érzek a Fidesz és a Fideszes szimpatizánsok iránt!


Amennyi hülyeséget csinál mostanában a Fidesz az már felháborító!

Köszönet érte azoknak,akik hatalomra juttatták őket!

Köszönet ,hogy pár millió Fidesz szimpatizáns elcseszte milliók életét!


Értem én,hogy valamiből fent kell tartani a luxus életüket és valamiből fent kell tartani a súlyos milliárdokból épült Stadionokat!


A kórházak állapota folyamatosan romlik és azok le vannak tojva,de lényeg,hogy van Felcsúton milliárdokból épült stadion és vannak az országban milliárdokból épült stadionok.


A Fidesz szerint egyre kevesebb a szegény és a munkanélküli,de a valóságban meg sorban szűnnek meg a munkahelyek és sokan élnek a létminimum alatt!


Adó. Adó, Adó! Folyton csak adózni!


A lényeg,hogy jól lehúzhassák a népet! A szegény szegényebb a gazdag gazdagabb lett!


Nem tűnik fel senkinek,hogy a Politikusok között egyre több a milliárdos,akinek harmincon évesen több ingatlan van a tulajdonában? Ezek a politikusok azt merik hazudni,hogy családi összefogásból lettek házai! Szánalmas!


De ha egy átlag embert behívat a NAV átvilágítani,hogy miből is él és nem tud igazolni pár hetet,hogy miből él máris megráncigálják!

Saját tapasztalatom,hogy vettem egy Suzukit hitelre és egy jó akaróm feljelentett a NAV-nál és ott bizonygatnom kellett,hogy miből tudom fizetni az autó törlesztőjét és miből élek. Mert ugyebár a szegényebb ember az gyanús mert tisztességesen megdolgozik azért amije van,de a politikusokat,akik korruptak és szépen megvastagodott a pénztárcájuk,azokat nem cseszegetik!


Fideszes rajongók,szimpatizánsok! Ti tényleg ennyire vakok vagytok?

Vagy élvezitek ha rossz az emberek többségének?



Hát éljen a FIDESZ! (de kenyéren és vízen)


2015. jan. 12. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nyugaton már rég elzavarták volna ezt a söpredéket.
2015. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
át mosta az agyad a baloldal azér mondol hüleségeket..
2015. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Én sem igazán értem, hogy mi a különbség az MSZP és a Fidesz között.

Az MSZP is egyfolytában lopott és adókat emelt, hogy a költségvetés a lopások ellenére rendben legyen.

Csak érdekes, hogy akiknek annak idején baja volt ezzel és velem együtt szidta az MSZP kormányt, az most nyal ugyanezért a Fidesznek.

Végül is nem az volt a problémájuk, hogy nem lehet megélni, hanem az, hogy MSZP vagy Fidesz helyett.


Elnézést, ha most valakit megsértek, de ez az "ő kutyájuk kölyke <-> mi kutyánk kölyke" mentalitás eléggé idegesít engem.

Tipikusan az "alkoholista az, aki annyit iszik, mint mi, csak őt utáljuk" esete.

2015. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jackson666 ***** válasza:
Tök mondegymilyen párt.... mind egy rabló tolvaj... elején igérgetnek fűt fát aztán meg csak rosszabb komolyan már olyan ez mint afrika csak betondzsungelba és egy rakás mindenfé.le adóval meg törvennyel ami csak arramegy ki hogy jól kivegyék a szegények zsebéből a pénzt
2015. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haljon a fidesz.
2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te nem érted az egészet kedves kérdező, de úgy látom hogy a többiek sem.

Hogy miért épül újabbnál újabb beruházás stadion és miért olyan csapnivaló az egészségügy, leromlott kórház és a szociális szféra?

Hát elmondom, hogy az EU-s pénzekből egy fillért sem költhet egyik kormány sem ezekre csak szirre+ilyen szarokra amiben ráadásul hatalmas pénzek mozognak hogy az éppen kormányközeli embereket/vállalkozókat eltartsa. A közpénzek pedig éppen csak arra elég hogy ezeket lélegeztetőgépen tartsa. Ez pontosan így lesz ha éppen a baloldal kerülne kormányzati pozícióba. Majd olvassátok újra hogy igazam lesz ha éppen nem a Fidesz lesz kormányon.

2017. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint csak a fidesz !!
2022. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!