Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellenek bevándorlòk?

Miért kellenek bevándorlòk?

Figyelt kérdés

Emberek úgy tesznek mintha az az ország ahol nem èl egymilliò arab az egy sz°r lenne. Mintha erkölcsileg kötelező lenne hogy ide mindenfėle hordák jöjjenek.

Az okè hogy bevándorlókat hívni lehet, de mièrt 'kötelező' az"európai èrtèkrend" szerint? Mièrt fontosabb mint euròpai fehèrgyerekeket szülni?


2015. jan. 13. 10:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

,,maga a politika ösztönzi a külföldieket, hogy telepedjenek le náluk (lásd még agyelszívás, elöregedés, népességfogyás"

,,A népesség folyamatosan csökken, a lakosság öregszik. Egyre kevesebb fiatal van. Az emberek nem vállalnak több gyereket, sokan csak egyet vagy már az is gyakori, hogy egyet sem"

,,Magyarországon szeretnének a nők gyereket, de az anyagi helyzetük nem teszi ezt lehetővé."

,,a fejlett nyugati országokban általában munkaerő hiány van"


Nem lenne erkölcsösebb, biztonságosabb, szebb ha az európai fehér embereket próbálnák szaporodásra bírni? tudom, nehezebb, de a könnyű út nem mindig a helyes út. És sem európa kultúrális, sem humánbiológiai átalakulásával nem fenyegetne, és az etnikai ellentéteket sem fokozná. Nem kell feltétlenül kényszeríteni a nőket a gyerekvállalásra, elég ösztönözni. Az a reklámos manipulációs dolog is jól hangzik.


,,Továbbá semmi nem kötelező, ezt neked ügyes politikusok bemesélik, hogy akkor és úgy háborodj fel, amikor ők akarják. "


Nem . pont az indexet olvasgatva jutottam erre a megállapításra. Mintha ezek azt rossz dolognak tartanák azt hogy ez az ország magyar. Mert ha arab lenne az jobb lenne. Értékesebbnek tekintenek egy bevándorlót mint egy magyar csecsemőt. Pedig erre hosszútávon nem lehet berendezkedni.


,,Én a magam részéről persze nem vagyok híve a népességnövekedésnek. Magyarországra elég 10 millió ember, az EU-ba elég a jelenlegi 500 millió. "

Nem európa miatt nől a föld lakossága (amúgy villámtempóban) most se.


,,Persze a könnyített bevándorlás miatt biztos sokan olyanok is bejutnak ezekbe az országokba, akik csak bajt okoznak, de gazdaságilag az előnyök mellett eltörpülnek a káros mellékhatások."


Rövid távon. Egyrészt. Másrészt, az olyan értékek mint a humán biológiai sokszínűség nem mérhetők pénzben. 500 év múlva, mikor majd egész európában arabok és törökök leszármazottjai fognak élni, addigra talán feltűnik az embereknek hogy a fehér rassz kihalásával nem a heterogenitás hanem a homogenitás nőtt.

2015. jan. 13. 11:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de megjegyezném, hogy a Kárpát-medence egy bazi nagy olvasztótégelye különböző etnikumoknak, kezdve onnan, hogy számos népcsoport élt itt korábban keltáktól a morvákig, valami onugorok is bevándoroltak 900 körül, akik folyamatosan keveredtek a környező szlávokkal, a betelepített németekkel, kunokkal, böszörményekkel, az itt állomásozó törökökkel, oroszokkal... stb.
2015. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Rövid távon. Egyrészt. Másrészt, az olyan értékek mint a humán biológiai sokszínűség nem mérhetők pénzben. 500 év múlva, mikor majd egész európában arabok és törökök leszármazottjai fognak élni, addigra talán feltűnik az embereknek hogy a fehér rassz kihalásával nem a heterogenitás hanem a homogenitás nőtt."


Szerintem se te, se mások nincsenek azzal tisztában, hogy mi lesz 500 év múlva. Az arab, ha felveszi az európai kultúrát, pont annyira fog kilógni a sorból, mint én az 1/16-od horvát véremmel a magyarok közül.

A gazdasági okait viszont leírtam szerintem a végtelenségig leegyszerűsítve, hogy mindenki megértse, szóval szerintem megkaptad a kérdésedre a választ.

2015. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A z európai nem fog neked parancsra gyereket szülni, abból kell gazdálkodni ami van.

Nyugat-Európában ez egy olyan, csökkenő népességet jelent, amelyik nem hajlandó napi hat óránál többet dolgozni, azért valami félelmetesen magas fizetést követel magának, "alja munkát" nem végez, és a legkisebb vélt vagy valós sérelemért is rohan a szakszervezethez/hatóságokhoz.

Ott, ha egy vállalat azt akarja, hogy a dolgozói legalább a saját fizetésüket visszatermeljék és a wc is tiszta legyen, akkor nincs más választásuk, mint az őslakosokon túl keresgélni.

Ha úgy tetszik, a saját arroganciájuknak köszönhetik az egészet.

2015. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"fehér bűntudat"

nekem egyetlen rabszolgám sem volt.és szerintem a mai feketék sem voltak rabszolgák.

mért kéne bizonygatnom valamit amihez semmi közöm? őseink dolgaiért nem nekünk kell vezekelni

2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!