Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, hogy örömködnek egyesek valaki halálán?

Figyelt kérdés

[link]


A kommentelőkre gondolok nyilván.

Gyakorlatilag ők állítják be magukat a toleranciabajnokainak, meg hogy ők "különbek" a jobbikosoknál - már persze az ő értelmezésükben -, miközben függetlenül attól, hogy ki milyen politikai családhoz tartozik, mégiscsak ember. Vagy itt erről mit gondolnak? Itt is menne az örömködés?



2015. jan. 8. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát, valamilyen szinten egyetértek veled. Persze, ha valami felső vezető dobná fel a talpát (akikről mondjuk már hallottam valaha is), akkor lehet, hogy én is hasonlóan kárörvendenék. Igazából ez egy természetes emberi reakció szerintem, de ő miatta én sem "örömködtem".
2015. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Képmutató pártidióták és szélsőséges ideológiát valló elmebetegek ilyesfajta viselkedése "természetes".
2015. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is undorító.


Én sem vagyok Fidesz fan, sőt...de mégsem örülök annak, hogy meghalt ez az ember.


Biztos, neki is volt családja, szerettei, akiket most itt hagyott.

2015. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Átfutottam a kommenteket, nincs mocskolódás. Egy ember szarozik, azt is megszólják a többiek. Azért ez nem egy kurucinfó.
2015. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]



Bizony ezek ilyenek!

2015. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Embertelen. Mondjuk az én könnyeimtől sem áradna meg a Kis-Szamos, ha holnap bemondanák a hírekbe, hogy Gyurcsány Fletó Ricardot feldobta a talpát, Orbán véletlenül működő konnektorba dugta bele a nyelvét, vagy egy vírusnak köszönhetően kihalt az összes zsidó és az összes cigány. Nem búsulnék, de nem soha nem támogatnám a politikusok, cigányok és zsidók kiirtását, ahogy egyetlen más emberi faj kiirtását sem.
2015. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, Lézer Dzsonnynkat én sem sajnálnám.

De ezt a Jenőt nem ismertem.

2015. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ha egy-két fideszes politikus hirtelen megmurdelne, pezsgőt bontanék
2015. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy politikus halálán sem örömködnék. Egyáltalán. Végülis emberek, meg kegyelet, meg minden.


Viszont ha egytől-egyig, mindet elvinné az ördög...

2015. jan. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:

amit linkeltél az az oldal félretájékoztat.egy bekezdés az egész.még egy bekezdésben össze kellett volna foglalni politikai karrierjét ill. egy másikban azt hogy milyen korrupciós ügyekben merült fel a neve.

ez az amire emlékeztetnek a kedves kommentelők.ha egy hírből nem derül ki semmi lényeges akkor valakinek valamilyen stílusban le kell írnia az általa vélt igazságot.ebből akár örömködés is kialakulhat.aki korrupt azt nem szükséges piedesztálra emelni,gondolom te sem vagy bűnpártoló kérdező.

2015. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!