Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka az LMP ellenzéken...

Mi az oka az LMP ellenzéken belüli elutasítottságának?

Figyelt kérdés

én inkább fidesz párti vagyok, nem ellenzéki ezért nem látom át

sokkal értelmesebb embereket lehetne onnan kigyűjteni mint a balos szektaközösségből vagy a jobbikból


2015. jan. 3. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ki utasítja el?


Egyebekben az LMP az, mely elutasít minden más ellenzéki erőt, ezért is volt a pártszakadás és váltak ki a PM-esek.

2015. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Először foglalkozz azzal, hogy egy őrült ámokfutását támogatod, utána érdekeljen az lmp.
2015. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az LMP nem hajlandó kompromisszumra és szövetség kötésre, túl merev.
2015. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja "ámokfutást" hogyne...

az emberek teszik olyanná az országok amilyen, felesleges felsőbb hatalomért imádkozni, hogy csinálják meg

2015. jan. 3. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért imádkoznék a "felsőbb hatalomhoz" (=állam), hogy hagyjon már békén a francba. Orbán azt hiszi, hogy ha az emberek életének minden aprócska mozzanatát ő kézivezérelheti személyesen, akkor majd minden jó lesz. Nevetséges kommunista csökevény. Pont mint a pártállam, ahol a focitól a taxizáson át a pálinkafőzést, a tananyagot, az iskolák költségvetését, a kaszinók működését, stb., minden aprócska részletet az állam uralt. Ebbe az irányba haladunk. Hogy egy nem kommunista hogy szavazhat a Fideszre, az nekem rejtély.


Ja, hogy az LMP a kérdés? Az LMP tudja, hogy csak azért szavaznak rá, mert nem mocskolta még be magát. Ezért elzárkózik az MSZP-től meg Jobbiktól, mert ha egy kis mocsok kerül rájuk, mehetnek a süllyesztőbe.

2015. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a jelenlegi ellenzékkel én sem kötnék kompromisszumot
2015. jan. 3. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert mintha a FIDESZ-be olyan értelmes emberek lennének... Olyan törvényeket hoznak, amiket régen elleneztek most már nyugodt szívvel behozzák őket.

Nem tudom hogy lehet a FIDESZ-re szavazni, nem értem a logikátokat. Légy szíves mondjatok már pár okot. A stadionok miatt, a gyenge egészségügy miatt? Azért mert fizetőssé teszik az M0-t? Mert beakarták vezetni a netadót?

Bocsi ha nem a kérdésre válaszoltam, csak érdekel hogy miért.

2015. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!