Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi újság Vogel Evelin felvétel...

Mi újság Vogel Evelin felvételével?

Figyelt kérdés
Van vagy nincs? Vagy most "várunk"...
tegnap 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Max. te vársz, pár félbolonddal karöltve. Csak nem tudni mire. Normális embert nem érdekel egy ilyen fizetett, hibbant tyúk.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem gondolatjelbe.:D Nem várok szó szerint, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol: Vajon várhatóak-e még meglepetések?
tegnap 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egy kis érdekesség arról, hogy ez a rogáni propaganda terméke:

Evelin interjúja 8:23 -kor került fel az indexre, 49 perces, 8:47 -kor már kint volt a cikk erről az Origon, vágott videókkal. A maximum gyorsítás a videón 2x-es, tehát 8:23 -tól 8:47 -ig épphogy meg lehet nézni, nem hogy cikket írni, meg részleteket kivágni ✌️"

tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Egyre inkább körvonalazódik, hogy a sorosgyurcsánybrüsszel szokásos fröcsögés most kevés lesz és Magyart csak valami érdemi teljesítménnyel fogják tudni legyőzni.

Szerinted miért veszik most fel fejvesztve a kínai gigahiteleket?

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen-igen, ezt mondták egyik Jólvanezígy-es részben azt hiszem.
tegnap 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megindult egy pereskedés, és van egy olyan érzésem, hogy Evelin egyszer csak elő fogja venni őket. Nem sürgős neki. Péter is vagy egy évet várt, és tőle tanult. Én 2026 elejére tippelek.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!