Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a két nagy...

Magyarországon a két nagy párt jelenleg a Fidesz és a Jobbik?

Figyelt kérdés
Csak mert a Jobbik megelőzte az MSZP-t, így a Fidesz mellett a Jobbik lett a második erő, a második legnagyobb párt. Kérek szépen mindenkit, hogy ne vágyálmokat írjon le, hanem TÉNYEKET. Köszönöm.

2015. jan. 3. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyenként megelőzi a baloldali pártokat a Jobbik, lásd EP választás. Ha sok kicsi összeáll akkor tudtak alakítani egy közepes formációt. De egyenként attól még kicsik.
2015. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az EP választáson, hogy mérsz belföldi párt támogatottságot? A helyinél meg ezer szempont van, pl. utak állapota, működik-e iskola, stb.
2015. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én megértem azt a lélektani állapotot, ami az, hogy amit szeretsz és a szemed előtt szépen-lassan összeomlik, megpróbálsz nem tudomást venni róla. De attól még összeomlik. Minden közvélemény-kutató, mindenki ténylegesen tudja, hogy a Jobbik a második erő. Most miért kell ezt a nyilvánvaló tényt is még megmagyarázni?
2015. jan. 3. 17:38
 14/17 anonim ***** válasza:
A közvélemény kutatások, csak a közvélemény manipulációjára való. Ugyaníg a KSH munkanélküli statisztikái is a közvélemény megnyugtatását szolgálják, nem adnak reális képet.
2015. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jó, akkor csak neked csak most a baloldal a második erő, rendben? :DD
2015. jan. 3. 17:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Van egy régi mondás: "Nem a méret a lényeg."

Az, hogy a Fidesz és a Jobbik tudja a legjobbban mozgósítani a szavazókat, az nem azt jelenti, hogy ők a legjobbak, hanem azt, hogy ők tudnak mozgósítani, ami akár indulatgerjesztéssel, képzelt ellenség gyártásával lehet, de kell hozzá a többi párt lejáratása is.

Ja és a Fidesznek ott a média, a testre szabott választási törvény, na és persze a kubatov-lista, meg sok összelopott pénz, a lekötelezett celebek, akikkel népszerűsítik a pártot, a kormánypénzből készített propaganda.


A választáson nem az számít, hogy melyik pártban mennyi szakértő van, mennyire jó a program, hanem az, hogy ki tud jobban hazudni, indulatot szítani. nos a fenti kettőnek megy a legjobban. Gratula. Csak az a kár, hogy nekik a hatalom cél és nem eszköz a haza szolgálatára.

2015. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy minek ír ki valaki egy olyan kérdést, amire ennyire biztosan tudja a választ? Én is igyekszem határozottan képviselni a véleményemet adott témákban, még itt, a gyakorin is, de odáig azért nem megyek el, hogy ha senki nem ír ki témába vágó kérdést, akkor írok ki én kamuból, csak hogy vitatkozhassak.
2015. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!