Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem bizonyítják az...

Miért nem bizonyítják az Amerikaiak a korrukciós vádakat?

Figyelt kérdés
Talán mert nem igaz belölle egy szó se?

2015. jan. 2. 01:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok.
2015. jan. 2. 02:03
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Értelmes?:D

Ezt te mondod:)

Átlag 80-as IQ-s fidesz szavazó vagy.

2015. jan. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bizonyítékokat akarsz? Neked nem elég, amit a Fideszesek nyíltan csinálnak? Trafik és földmutyi, a 100 milliós lakásvásárlások, a felcsúti polgármester gyors meggazdagodása stb.
2015. jan. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

:)))


Mit vársz tőle...?

2015. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 BlackSword ***** válasza:
92%

Azért nem bizonyítanak, mert nem az ő dolguk... Ők szóltak, hogy mi van, majd mivel nem történt semmi így kitiltottak bizonyos személyeket... Ez már a figyelmeztetés volt...


De a vizsgálat a kormány erre a feladatra kiállított bizottságának a dolga lett volna... Ebben az estben az USA nem tehet semmit... A kormány meg nem tesz, holott kötelessége lenne kivizsgálni az ügyet, és meghozni a megfelelő döntéseket, majd intézkedni... De mivel nem tettek semmit, így totál be is bizonyították, hogy a vádak igazak...

2015. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 jonyka01 ***** válasza:

írd már be a gúúgliba, hogy "korrukt". Látom, hogy mindenhol így írod le.


Az előttem szólaló pedig nem tudom mire alapozza a véleményét.

Igen, az USA kötelessége, hogy ha vádol, akkor azt bizonyítsa. Mint a világ vezető hatalma, vádaskodni gyerekes dolog, politikai manipuláció. Ha ők nem hoznak nyilvánosságra bizonyítékot, az állam nem hogy nem köteles vizsgálódni, de nem is ajánlott neki. Hisz milyen alapon tenné? Hogy valaki mondott valamit?

És hiába vádolják a kormányt itt a kérdés alatt korrupcióval, meg hogy nyíltan mit csinál, a kérdés nem erről szól.

Ha lennének bizonyítékai, azok már nyilvánosak lennének. Hisz ha már kijelentenek valamit, azt céllal teszik. És a céljukat könnyebben elérik egy bizonyított kijelentéssel, mint egy vádaskodással. Amúgy nem találsz olyan országot a földön, ameiket ne lehetne megvádolni korrupcióval. Náluk legális a lobbizás, ami szigorúan vége a korrupció egyik formálya.

2015. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Kezdjük azzal, hogy nincsenek korrukciós(?) vádak, csak a Fidesz szerint.


Szalmabábot pofoztok.

2015. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Aki még írni sem tud magyarul az előbb tanuljon meg és utána majd beszélgetünk. Egyrészt személyiségi jogokat sért. Másrészt megmondták, hogy a két állam között van megállapodás amely alapján kikérhetik az érintettek, illetve a kormány. Megtették? Nem tudjuk. Azt viszont igen, hogy a jobboldali lap bombát robbantott a hírrel. Azután jött a hazudozás, hogy ők nem tudnak ilyen ügyről. Ezután Vida mondta, hogy ő tájékoztatta a kormányt. Ilyen bujkálás és hazudozás után nem igen kell bizonyíték, már megtették ők maguk a viselkedésükkel. Én Vida helyében, ha ártatlan vagyok. Először kértem volna ki a vádak alapját az USA-tól, majd bizonyítottam volna ártatlanságom úgy, hogy kértem volna felfüggesztésem az állásból, amíg egy független bizottság átfésüli a NAV-ot. Ezután mondhatott volna bármit USA, ha bizonyított az ártatlanságom. Itt nem ez történt. A zöld dosszié tartalmát is sikerült 2 nap alatt, hétvégén kivizsgálni. :) Korrupciós mocsár.
2015. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
B írom mikor feltesznek egy hülye kérdést, és értelmes válaszokat várnak rá :D
2015. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 BlackSword ***** válasza:
75%

Arra alapozom, hogy Magyarország szuverén ország, és amerikának semmilyen joga nincs itt nyoozást folytatnia semmilyen ügyben, mert az egy szuverén állam irányításába való beavatkozás lenne... De szóltak, hogy baj van, ergo tessék kivizsgálni...


Ez pont olyan, hogy ha a Te házadban rossz villany, akkor azt neked kell megcsináltatni, és nem szomszédnak... Ő legfeljebb szólhat, hogy a kamrádban egész éjszaka villogott a lámpa...

2015. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!