Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyúrcsány...

Mi a véleményetek Gyúrcsány kaposvári látogatásáról? Fletó nagy lazán megkérdezi, hogy miért tetszenek kiabálni?

Figyelt kérdés

Lehet amnéziás?


http://www.youtube.com/watch?v=9sdTAp_gGlM


2010. febr. 4. 01:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és gondolom Ferikénk most is szupertitkos 007-es ügynökök között kéklámpás kocsik sorával érkezett, ugye? Ez úgy felháborít, ezeknek mindent lehet. Ha itt volt, az idióta motoros rendőr 120-al tépett a semmiért a városban, na most erről többször volt már vita, hogy egyáltalán ferike hova is megy életet menteni, hogy a kék lámpa indokolt legyen ? Mert jogszabályilag ezaz egyik feltétele vagy az elháríthatatlan vagyonmentés, na most én egyiket se látom, Feri és csapata mégis az utak sőt a város királya ilyenkor, és nekik mindent szabad. Ez engem annyira felháborít, ha meg balesetet csinálnak, ne aggódj, úgy elhúznak, mint a huzat, mint ahogyan csináltak is, és el is húztak, aztán meg elhallgattatták szerencsétlen árokba boruló teherautóst.

Emberek, már hallani se akarok ilyen Feris storykról, de egy biztos, ide jöhet, én nem megyek, de tök szívesen csak állampolgári alapon feljelenteném lefotózva, hogy áthág egy csomó szabályt és jogi magyarázatot követelve mindarra amit művel. Engem ez akaszt ki nagyon. maradjon csak otthon, sztem úgy is épp elég káros, nem kell neki ahhoz megmozdulnia.

2010. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

07:17 !!


Bizony, ott a pont! Detto. Ha alódi jogállam lennénk, bizonyára már ő is rég előzetesben lenne akár csak a mostani botrányok kapcsán, na de ne álmodozzunk.

2010. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!