Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rövidesen leváltják Orbánt?

Rövidesen leváltják Orbánt?

Figyelt kérdés

A Népszava így tudja. Van logika abban, hogy egy ilyen elszabadult őrült már a FIDESZ haszonélvezőinek is terhet jelent, és a külföldi hatalmaknak is útban van, de amúgy meg olyan elképzelhetetlen...


[link]



2014. dec. 29. 09:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ezt majd úgy adják elő, hogy lemondott.:))
2014. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nyilván az lesz a formai megoldás, hogy elfáradt, most már többet akar foglalkoznia családdal vagy valami hasonló kamu duma.
2014. dec. 29. 13:59
 23/27 anonim ***** válasza:
Orbánból vagy király lesz (a várba akar költözi) vagy köztásasági elnök.
2014. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Orbánból vagy király lesz (a várba akar költözi) vagy köztásasági elnök."


Szerintem meg egy bukott miniszterelnök.

2014. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

15


"Elmondod, hogy hol lehet felvenni ezt a pénzt? Tüntettem sokat idén, de idáig még nem kaptam a Sorostól. :(


Rossz sorba álltál kispajtás.

A Soros pénzeket egy alaposan megválogatott csoport osztogatja megbízható provokátoroknak.

Langyos hőbörgéssel csak a hasznos idióták társaságába lehet bekerülni.

De ha igyekszel, és a tüntetéseken jól szerepelsz, bátran provokálod a rendőröket, esetleg ügyesen tudsz verekedést kezdeményezni, akkor valaki majd megfogja a vállad, és félrehív, hogy akarsz-e egy kis plusz pénzt, meg profi tüntetői kiképzést...

Szóval, előtted a jövő !

2014. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"A Népszava így tudja."


Innentől kár is tovább olvasni!

Az a rövidesen szerintem csak 2018-ban lehet elég valószínűséggel, max. maga a fidi kezd morzsolódni, az elképzelhető úgy mint a szocik.

2014. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ne hogy leváltsák már ő a legjobb f@s zopó a parlamentbe ennél csak rosszabbak vannak
2015. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!