Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rövidesen leváltják Orbánt?

Rövidesen leváltják Orbánt?

Figyelt kérdés

A Népszava így tudja. Van logika abban, hogy egy ilyen elszabadult őrült már a FIDESZ haszonélvezőinek is terhet jelent, és a külföldi hatalmaknak is útban van, de amúgy meg olyan elképzelhetetlen...


[link]



2014. dec. 29. 09:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha választani kéne akkor Pokorni, vagy vele egyen ÉRTÉKŰ!
2014. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

Az azért elgondolkodtató, hogy amikor a "csőcselék tört zúzott a Fidesz székháznál", a rendőrök teljes lelkesedéssel nézték (a hivatalos forrással ellentétben elég sokan voltak, egy utca tele volt velük). Vajon melyik politikai erőnek volt lehetősége ilyen parancsot adni a rendőröknek.

Szerintem valami készül. Az azonban furcsa, hogy nem tűnt fel egy olyan arc, aki MELLET ez az egész demonstráció sorozat kiállhatna, akit "királlyá emelhetne". Ha az aktuális vezetés "csinálja a balhét" akkor csak az a kérdés, hogy miért, ha nem ők, akkor miért nem kezdtek már egy "arcot felépíteni"?


Nekem egyenlőre több a kérdés, mint a válasz

2014. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
36%

Egy, a Soros pénzén támogatott és szervezett húszezres társaság próbálja eladni magát komoly tömegnek.


Mindenképpen veszélyesek, mert ennyi ember között profi provokátorok és gyilokosok is elférnek.


Csárlsz Gáti megmondta, hogy az amerikai érdekek érvényesítése érdekében nem demokratikusan, azaz erőszakosan is meg kell dönteni a kormányt.


Goodfriend ennek előkészítésére van it.

Már megy a szervzés a magyar Majdan létrehozására.

Majd a tetőről belelövetnek a liberális tömegbe, hogy az USA beleavatkozhasson.

És bele is fog.

2014. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Minden rendőri cselekményt egy "2006-os féle" kontra agressziónak publikált volna a világsajtó!

Tisztelet a rendőröknek!

2014. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
13: Elmondod, hogy hol lehet felvenni ezt a pénzt? Tüntettem sokat idén, de idáig még nem kaptam a Sorostól. :(
2014. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A párton belülről biztos nem fogják leváltani, egyszerűen csak azért, mert a fanatikus szavazótábor jelentős része nem a fidesz miatt szavazott rájuk, hanem ov személye miatt. Ha ő eltűnne, akkor a táboruk is hirtelen leapadna.
2014. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Lázár pajti képzelheti magát egy ilyesmi várományosnak, de amilyen népszerűtlen az urizálása miatt ez kizárt!"


Szerintem ő is menne a levesbe mert vele nem válthat a Fidesz.

2014. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
2014. dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"A párton belülről biztos nem fogják leváltani, egyszerűen csak azért, mert a fanatikus szavazótábor jelentős része nem a fidesz miatt szavazott rájuk, hanem ov személye miatt. Ha ő eltűnne, akkor a táboruk is hirtelen leapadna."


Már leapadt eléggé. Szerintem meg igenis a párton belül tudják leváltani. Biztosan vannak ott is gondolkodó határozott emberek is, csak ez még eddig nem látszott.

2014. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Én mindegyiket hasznosra értékeltem. Azt hiszem, az egyértelmű, és a cikk is erre utal, hogy belülről váltanák le Orbánt. Az utca erre (még) nem alkalmas. Az eddigi sikerei ellenére is ez simán elképzelhető. Rengeteg példa volt rá (pl. Margaret Thacher), hogy aki 2 évtizedig vagy tovább sikeres és népszerű volt, aztán egyszer csak nem lett, és ejtették belülről. Persze ez csak egy spekuláció a részemről.
2014. dec. 29. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!