Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarthatunk egy virtuális...

Tarthatunk egy virtuális választást?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal, akárcsak egy választás. És akárhány embertől megkérdezem, hogy kire szavazott, kb minden 10. mondja, hogy a fideszre. Sokszor nem merik felvállalni az emberek kire tették az X-et. De itt név nélkül megtehetik, és ha benne vagytok akkor egy szűk létszámú virtuális választást lehetne csinálni, hogy lássuk milyenek a %-os arányuk. Csak egy pártnak a nevét írjátok, akire most szavaznátok, különösebb magyarázat nélkül. Kezdem én:
2014. dec. 22. 18:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ha már virtuális szavazást akarsz tartani, linkelj egy [link] linket, mert ez így eléggé átláthatatlan.


LMP vagy Jobbik, bár inkább LMP.

2014. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
49%
Hatos vagyok, miért kaptam lepontozást a PM-es válaszomra?? Én csak a kérdésre válaszoltam, arról nem tehetek, hogy a sok jobbos itt vépristike módjára nem bírja, ha valakinek nem egyezik a véleményük az övékkel..
2014. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%

#12

Nyugi, a jobberek mindenkit leszavaztak :D

Szánalom.

2014. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, szavazhattok!

2014. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
haha, MSZP nyerésre áll :D
2014. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék ezen mit szavaztok :)

[link]

2014. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

[link]


Na és ezen? :)

2014. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit.

Az MSZP azért vezet, mert kijátszottam a strawpoll rendszerét (TOR böngészővel kb. 9-szer szavaztam) :)


Igazából most azt gondolhatjátok de disznó vagyok, hogy tönkretettem a felmérést, de ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy lehetetlen (!) reprezentatív felmérést csinálni.

2014. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem csak én játszottam ki a rendszert :)


Lehetetlen, hogy ilyen nagy legyen az LMP támogatása...

2014. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%-os, csinálj egy másik straw poll szavazást, mert kíváncsi vagyok a valódi eredményre!!
2014. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!