Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az lesz a...

Lehetséges, hogy az lesz a jövő, hogy sikerül építeni egy Nap körül keringő, napenergiával működő szuperkomputert, ami atomról-atomra képes szimulálni a valóságot és az emberek ebbe a virtuális világba fognak átköltözni elmeátmásolással?

Figyelt kérdés
Ahol sosem fognak megöregedni, megbetegedni, csak egész nap élvezni fogják az életet meg tanulni fognak, miközben a valóságban működő robot szondák fogják tanulmányozni a valódi Univerzumot és információkat fognak küldeni a virtuális világba, ahol emberi tudósok fogják kutatni az adatokat?
2011. jún. 4. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges. Volt már ez valamilyen scifi-ben? Ha nem, akkor írd meg, tetszik az ötlet.
2011. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szolóhoz...

Nekem is tetszik az ötlet, ha van hozzá kedved, írd meg és kérek egy tiszteletpéldányt ha elkészültél, az alapötlet nagyon jó!

2011. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag a Matrixnak egy kicsit módosított sztorija...
2011. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha hiszed, ha nem, írok egy regényt, aminek a vége felé pontosan ugyanez a lehetőség merül fel. Különben szerintem ez a jövő, max. 2-300 éven belül meg fog valósulni.
2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem lesz aki megcsinálja, vagy nem lesz olyan infrastruktúa, amit még nem semmisítettek meg az atombombák.
2011. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az történtt, hogy sikerült építeni egy Nap körül keringő, napenergiával működő szuperkomputert, ami atomról-atomra képes szimulálni a valóságot és az emberek ebbe a virtuális világba átköltöztek elmeátmásolással.

Sosem fognak megöregedni, megbetegedni, mindez csak illuzio. Csak egész nap élvezik az életet meg tanulnak, miközben a valóságban működő robot szondák tanulmányozzák a valódi Univerzumot és információkat küldenek a szimulált világba, ahol a tudósok fogják kutatják az adatokat.

Mi magubk is szimulációk vagyunk, te is, én is, és az olvasók is.

2011. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rengeteg ilyen anime van
2015. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!