Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gabi azt állítja, hogy a...

Vona Gabi azt állítja, hogy a Fidesz az ő programjukat csinálja, , akkor milyen lehet a Jobbik programja?

Figyelt kérdés
A Fidesz programja sz@r...ha ez valóban részben a Jobbik programja, akkor azbis mekkora sz@r lehet már? !
2014. dec. 22. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Első kommentelőnek - így írtok ki.


Viszont ez nem vicc, hanem már tényleg megtörtént, avagy mi történne, ha újból a ballibek győznének:


Valószínűleg még több ágazat lenne privatizálva, hogy azok is nemzetköziek legyenek.

Demokratikus Ruhabolt, Demokratikus Hentes, Demokratikus Zöldséges, Demokratikus Pékség és ezek élére véletlenül mindig ballib "hitsorsos" kerülne.

Aki nem tetszik majd a ballibsiknek, mert elege lesz a sok korrupcióból és a tizenháromezredik holokauszt-emlékműből és a tizenhatezredik holokauszt-emlékműből, azért kimennek majd a rebiszesek és holokauszt-tagadás vádjával elhurcolják az embert valamelyik ávh-s börtönbe.

Aztán, mivel ezeket meg lehet büntetlenül megcsinálni az EU-ban, ezért benne maradnánk és Perez és Obama gazdi melegen a keblére ölelne minket a zsidó Uniójával.

2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen a Jobbik programja : [link]
2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%
Voltak elemek amiket a Jobbik programjából vett át, ez tény. Olvasd el a Jobbik programját, és nézd meg hogy összességében egyetértesz-e vele... Jogod van ahhoz hogy tetsszen meg hog ne tetsszen...
2014. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

Vona Gabi azt is állítja, hogy azokat az ötleteket amiket a Fidesz ellopott, a Jobbik máshogyan valósított volna meg. Ezt kihagytad.


Persze lehet nem hinni neki, de összelehet vetni a Fidesz által megvalósult, ellopott elképzeléseket a Jobbikos tervekkel.

2014. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy. A végeredmény ugyanaz a sz@r.
2014. dec. 22. 13:31
 16/22 A kérdező kommentje:
2010-ben még voltam olyan gyö..kér, hogy erre a p@cs jobbikra x-eltem...2018-ban megyek és fidesz-jobbik program ellenszavazat..Úgy gondolom..nem én leszek az egyedüli..Kvára unom már mindkét gagyi párt nagymagyarkodását.
2014. dec. 22. 13:40
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
A Jobbik a Fidesz kétkulacsos utódja. Ha tetszik, ha nem. Gyűlölöm Orbánt, de inkább ő, mint az az Eu és multi ellenes kontár.
2014. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Hát legalább a balliberátor haverjaidnak még ilyen hitvány programja is lett volna a k..aországozáson, nokiás-dobozokon, satöbbin kívül. :D
2014. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Magyarmanó ***** válasza:
60%

Kérdező a szövegértés látom nem megy, meg a politikában se nagyon lehetsz otthon..


Vona arra utalt, hogy a Fidesz azt ígérgeti a szavazóknak amiket ők írtak a programjukba ezt teszi 4 éve nem tudom feltűnt e már? A fideszesek többsége már rég a Jobbikhoz fordult volna ha nem vették volna át ezt a "nemzeties" vonalat, ellehet őket üldözni csak éppen fölösleges ha most beültet a nép egy bal oldali pártot a kormányba 1 év alatt csődbe megyünk..Legközelebb viszont kicsit nézz utána a dolgoknak ahelyett, hogy különféle fórumokon próbálsz oltogatni pártokat..

2014. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%

"2010-ben még voltam olyan gyö..kér, hogy erre a p@cs jobbikra x-eltem..."


Nagyon hihető, hogy arra szavaztál. :D

Olyan létezik, hogy valaki kiábránduljon a kedvenc pártjából, de te biztos nem ilyen vagy, hanem egy troll aki vergődik, hogy az ő pártocskája lefelé csúszik. :)

(Én amúgy még egyszer sem szavaztam a jobbikra, de legközelebb már elképzelhető, ha marad amúgy a többi leszerepelt felhozatal, nem lesz normálisabb.)

2014. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!