Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi fog történni, ha a Jobbik...

Mi fog történni, ha a Jobbik nyer 2018-ban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 07:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Vona is hogy ezzel menőzik..én erre nem lennék büszke. ...Nyomi az egész párt. ..fidesz 2.0
2014. dec. 22. 12:12
 22/31 anonim ***** válasza:
56%

maszop és a zsidesz már kiárulta az országot a zsidóknak.

A maradék koncon megy a harc.


A két "nagy" nemzetbiztonsági kockázat. Börtönbe a helyük.

Zsidókat és szabadkőműveseket szabadítottak az országra.

2014. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Na megjöttek az összeesküvés t gyártó és kirekesztő fantaszták is....
2014. dec. 22. 12:27
 24/31 anonim ***** válasza:
86%
Te már kiírtál egy kérdést, ahol dettó ugyanazokat a sablon szövegeket nyomtad, mint itt! :D És válaszoltak is neked páran, hogy miért NEM ugyanazt a programot hajtja végre a Fidesz, mint a Jobbiké. Ezekre nem reagáltál, hanem kiírtál egy másik kérdést, és ugyanoda terelted a beszélgetést, hogy leírhasd ugyanazt még egyszer. :DDD
2014. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Olvastam a jobbik programját. ..2010-ben naivként..rájuk szavaztam..Botrányosan érzem magamon a fidesz jobbikos programját...hul ye leszek majd ismét erre szavazni. A jobbik tökmindegy mennyivel másképp valósította volna meg..a végeredmény ugyanaz a f@s...Válaszoltam a kérdésedre.
2014. dec. 22. 13:58
 26/31 A kérdező kommentje:
25..életed végéig védheted a jobbikodat...az emberek jelentős része őket is utálja. .ha nem így lenne már idén nem a fidesz kormanyozna..de ők nyomulnak ráadásul 2/3-dal..Az embereknek elege van mind a Fideszből. .mind az MSZP ből meg a jobbikból is. Ha nem hiszed..majd meglátod 2018-ban ..... Szokás szerint itt fognak a jobbikosok sírni. .nagy valószínűseggel a fideszbi rkak ismét győznek csak nem 2/3-dal...
2014. dec. 22. 14:06
 27/31 anonim ***** válasza:
68%
Értem. Tehát amikor a Jobbikról van szó, akkor az emberek akartak újra kétharmadot, amikor pedig a baloldalról, akkor egy nagy csalás eredménye a kétharmad. Értem. :D
2014. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hányszor nyivákolsz még te szerencsétlen?

Nem bírod feldolgozni a pártocská(i)d süllyedését? :D

2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2014. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem nyernek. Harmatgyengék... Vona és a pártja is egy f@s... A Fidesz meg még amúgyis duplaakkora szavazóbázissal bír...
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!