Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párttal szimpatizálsz,...

Melyik párttal szimpatizálsz, és ha az a párt nem lenne, kire szavaznál?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én az utcapárttal. Szóval abban reménykedek, hátha ebből a mostani megmozdulássorozatból kitermelődik valami új pártféleség a mostani fiatal demokratákból. A ma létezők közül egyikkel se szimpatizálok, sőt katasztrofálisnak tartom a működésüket.
2014. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
fidesz, kdnp
2014. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyikkel se szimpatizálok, talán a jobbikra fogok szavazni (egyáltalán nem biztos), az előző 16 év kormánypártjaira teljesen kizárt hogy valaha szavazni fogok.
2014. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Centralista vagyok, ha szavazni kell, akkor pedig mérsékelt bal-, vagy jobboldali pártot választok, legutóbb LMP-re szavaztam. Nem mintha szimpatizálnék vele, de akkor és ott az volt a legkevésbé szar. Mivel tisztelem azokat az embereket, akik kiharcolták a szavazati jogomat anno, így honorálom annyival, hogy 4 évente felemelem a seggem, átolvasok néhány programot, aztán 10 perc autókázás után ikszelek párat. Az szavazás számomra nem arról szól, hogy "szavazz a jókra", hanem, hogy "szavazz a legkevésbé rosszra".
2014. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Jobbikkal.

Ha nem lenne akkor vagy LMP, vagy ha nagyon neoliberális vagy nagyon zöld kampányt folytatna az LMP akkor pedig senkire.


(Én ugyanis nem támogatom hogy a Belvárosból kiszorítsuk az autókat, hiszen a legtöbb sétálóutca így sincs kihasználva, és így is katasztrofális a közlekedés néha... És társadalmilag is konzervatív vagyok.)

2014. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Az MSZP-vel, mert lényegesen megváltozott az utóbbi 4 évben.

A régi arcok elhúztak, csak a jófejek maradtak a pártban, a korruptak helyett pedig jöttek újak.

2014. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem igazán.


Amelyik nem volt még hatalmon idáig.

2014. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne a párt, akire szavaztam az elmúlt 14 évben, ugyan úgy szavaznék.

Az első szavazatom MIÉPes volt, de csak azért, mert az sok politizáló embernek bosszúságot okozott. Ma már nincs időm ilyen lázongásra, egyszerűbb nem leutazni azt a 2x 2.5 órát hazáig, hogy utána 4 évig idegesen verjem a falat, hogy NEM EZT ÍGÉRTÉK!!

Atkérni a szavazást szintén 4-5 óra sorban állás... Ennyi idő alatt többet keresek, mint amivel lehúznak 4 év alatt a.politikusok.

2015. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!