Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megéri ma háziorvosnak lenni?...

Megéri ma háziorvosnak lenni? Mennyit keresnek a háziorvosok? A magyar politika támogatja a háziorvosokat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Magán szülészorvosként lehet gazdagabb leszel...
2014. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők nem keresnek. Kapják a pénzt.
2014. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kereshetnek valami jól.

Viszont nem is dolgozzák magukat halálra.

Napi 4 óra a rendelési idő.

Illetve bizonyos időnként éjszakai ügyeletre is be vannak osztva.


Egyébként szerintem érdekes munka lehet,ha valaki elhivatott.

Csak az a baj,hogy sokszor az állami alkalmazottak nagyon bunkók,nem úgy törődnek a betegekkel,mint egy magán rendelőben.

2014. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvosnak lenni nem csak szakma, hanem ELHIVETOTTSÁG kérdése is!

Közülük aki szakmaként gyűri az ipart, csodálkoznak, hogy rohamosan csökken pacientúrájuk, azzal a kártya-pénzük.

2014. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én háziorvosomnak is 4 óra a napi rendelési ideje nálunk, csakhogy kijár rendelni egy közeli faluba is, azonkívül a m obilján rendelési időn kívül is bármikor hívható, ügyeleti időt kivéve. Ügyelni pedig nemcsak minden éjjel kell valakinek,hanem minden hétvégén is éjjel-nappal, emiatt elég gyakran rájuk kerül a sor, és egy éjszakai ügyelet után nincs szabadnap vagy szabad félnap. Többször voltam már éjjel ügyeleten gyerekkel vagy anyukámmal, de soha nem aludt az ügyeletes orvos, vagy kinn volt betegnél, vagy voltak nála mindig.

Úgyhogy egy cseppet sem csodálkozom, ha hullafáradtak, és nem tudnak odafigyelni a betegekre.

2014. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!