Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4 évenkénti választásokon...

A 4 évenkénti választásokon miért nem szavazhatunk MINDEN EGYES alkalommal az EU-s és a NATO-s tagságunkról IS, hogy kilépjünk-e vagy bennmaradjunk?

Figyelt kérdés

Én elfogadnám 4 évente erről a többség döntését, csak azt hiányolom, hogy nem tették / teszik fel ezeket a kérdéseket állandóan a szavazólapon - a 2 kérdés elférne pedig : - Akarja-e hogy tagja maradjunk az EU-nak ?

- Akarja-e hogy kilépjünk az EU-ból

- Akarja-e hogy tagja maradjunk a NATO-nak ?

- Akarja-e hogy kilépjünk a NATO-ból

A válaszokból kirajzolódna mit akar a nép.

Engem ez arra emlékeztet, amikor 1948-ban a kommunista párt átvette hatalmat és soha többé nem rendezett demokratikus választást, mert úgy gondolta, hogy örökké ő fog kormányozni és felesleges a kormányzó hatalomról az emberek véleményének RENDSZERES megkérdezése.



2014. dec. 18. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azé', mer a kisnyúl szőrös, és nem borotválkozik.

Ha az értelmesebb válaszok 0%-ot érnek, elégedj meg ezzel. :)

2014. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na a szélsőjobbos Eu-gyűlölő tizenévesek is elkészültek a holnapi házival! Hajrá gyerekek, csak pontozzatok lefelé mindenkit, csak a saját hülyeségeteket bizonyítjátok vele...
2014. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg akár mennyire is divat mindenért az EU-t szidni, a többség még mindig a bennmaradás mellett van."


Ezt te honnan tudod ilyen biztosan ? Épp azért kellene a kérdést feltenni, hogy a választ megkapjuk. Vagy esetleg valakik attól rettegnek, hogy a NEM-es kerülnének többségbe ?


2003-ban éppen egy réten mentem keresztül, ahol birkák legeltek. Érdekelt a véleményük és megkérdeztem őket :

Belépjünk az EU-ba ? Azonnal válaszoltak nekem :

- Beeeee....

Ahogy őket meg lehetett kérdezni, minket is meg lehetne :-).

2014. dec. 20. 16:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Aha, tehát erről van szó, akkor miért nem így írod ki a kérdést:

Szerintetek is ki kellene lépni az EU-ból meg a NATO-ból?


Akkor legalább nem magyarázgatnánk itt, hogy miért nem érdemes erről négyévente szavazgatni.


Egyébként van egy film az a címe "A suttogó" na ott lovakkal "beszélgetnek", ha neked ilyen jól megy a társalgás juhokkal rólad is lehetne forgatni egyet, az lenne a címe: "A bégető"


Nem mellékesen ezt a fantasztikus poént már a 90-es évek szilveszteri kabaréiban is ellőtték, és én már akkor sem nevettem rajta, pedig gyerek voltam.

2014. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!