Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest mikor fog fellázadni...

Budapest mikor fog fellázadni végre? És autonómiát követelni?

Figyelt kérdés
Életveszélyes a 3-as metró, de a kormány még ezt a pénzt sem hajlandó odaadni, miközben ennek a többszörösét szórják szét vidéki vasútvonalakra, autópályákra.
2014. dec. 13. 14:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Büdöspestet le kell bombázni, területtyit pedig felszántani és gabonát termeszteni rajta.
2014. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
34%
Ó! én is ott végeztem az életem a 3-as metróban. Legyetek boldogok ti azért, és ne háborogjatok minden marhaságon.
2014. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
22%
[egyeske:D könnyesre sírtam magam a röhögéstől és meghatódottságtól, hogy nem sóval akarod behinteni...na megyek, mint aki halkan a sínek közé esett]
2014. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem így is túl sok pénzt költenek Bp.-re, bár tény, hogy annak ellenére, hogy mennyi pénzt nyel el a főváros, elég lepusztult a 80%-a.

De ez nagyrészt az ottani emberek igénytelenségéből is fakad.

Persze nem azt mondom, vannak ott is igényes kerületek, de csak 2-3 a huszonvalahányból

2014. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
82%
Ha megkapnád az autonómiát,mi a szart ennétek??
2014. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken meg sok a halálút, mivel a kormány nem épít elkerülő gyorsforgalmi utakat.

Illetve, több település élhetetlen az átmenő hatalmas kamionformalom miatt.

Emiatt az ingatlanok ára is alacsonyabb.


Autóbalesetben többen halnak meg, mint metrózás közben.

2014. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
3%
Minden ilyen nagy városnak vannak proletár részei. Budapestnek nem is kicsi része ilyen, mivel 10-ből 9 ember proletár (csakúgy mint vidéken is). Márpedig barátom ahol a 3-as metró jár, az az utolsó cm-ig PROLI telepek, ez van
2014. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

15:01!


A budapesti közlekedés úgy működik, hogy a metrók forgalmas helyeken járnak, így nem csak az utazik rajta aki azon a környéken lakik... Én sem az Üllői úton lakom, de a SOTE-ra járok, így kénytelen vagyok én is metrózni.

2014. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem a német sportautóddal jársz egyetemre? JA.. mert proli vagy, akkor meg mit ugatsz?
2014. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Tegyük tisztába! Budapest jelenleg is jóval több pénzt ad a közösbe, mint amennyit onnan visszakap. A 3-as metró az ország legforgalmasabb vasútvonala, ennek 5%-át felvonultató "fővonalakra" ömlenek a 100 milliárdok.
2014. dec. 13. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!