Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek a politikba rovatba...

Az emberek a politikba rovatban miert a 444-.hu-rol teszik fel a kerdeseiket?

Figyelt kérdés
En is olvasom, es latom, hogy az itt feltett kerdesek nagy szamban ott megjelent cikkekbol indulnak ki. Nincs sajat velemenyetek?
2014. dec. 11. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is olvasom a 444-et, és nekem nem ez tűnt fel, mivel én olvasom mellette a nol.hu-t, index-et, hvg-t, vg-t és rendszeresen nézek atv és hírtv híreket a 444 mellett, és azt kell hogy mondjam, hogy nem a 444-ről jönnek a kérdések, hanem a hírportálok 90%-a ugyan abból a forrásból szerzi az információit, így más megfogalmazásban, de ugyan azokat a dolgokat lehet hallani/olvasni mindenhol.. Ezek után nem kérdés, hogy mi az oka annak, hogy ezek alapján teszik fel a kérdéseket elég gyakran, és még csak azt sem mondanám, hogy döntő többségben, hiszen rengeteg nem aktuális hírrel kapcsolatos kérdés is van..
2014. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 444 piszkosul egyszerűen fogalmaz, mint a Kurucinfó.
2014. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre sok ott a bérkommentelő, mert lehetetlen hogy ember annyira hülye legyen.
2014. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetro ***** válasza:

10.52

igen móricka... és mégis kinek és miért érné meg, hogy egy nevesincs oldalon bérkommentelőket alkalmazzon? komolyan, gondold már végig...

2014. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már ha leoroszbérenceznek mindenkit akinek más a véleménye a hivatalos 444 vonálnál, akkor gondoltam megteszem én is.
2014. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetro ***** válasza:

11.48

szóval azért vagy demagóg agymosott birka mert mások is azok? jó érv.

2014. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs hát. És ha elkezdünk tényekről beszélni, akkor rögtön azzal jön a sok tisztán látó, hogy nem a kormánypropagandát kell nyomatni...
2014. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb így néz ki egy vita itt :

Az ég piros!

Nem haver az ég kék!

Ja persze egy fidesz statisztika szerint? Hogyne haver...


Mondjuk egy bizonyos szemüvegen keresztül tényleg vörös az ég :DD.

2014. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb hírportál mint pl index,hvg megpróbálja fenntartani a függetlenség látszatát, még ha nem is megy teljesen. A 444 pedig nyíltan támadja a Fideszt, kimondja azt, amit már egyre többen gondolnak, éppen ezért kezd egyre népszerűbbé válni. A környezetemben is egyre többször hallom hogy valaki 444-es cikkről beszél, vagy éppen olyan linket küld nekem, pedig még egy-két éve nem is hallottam az oldalról.


Amúgy az oldalt én se szeretem annyira a túl sok gyűlölködés és túlzott USA-imádatuk miatt.

2014. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!