Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége lesz az Orbán-rezsimnek?...

Vége lesz az Orbán-rezsimnek? A támogatottsági indexet tekintve le lehet vonni azt a következtetést, hogy itt kormányváltás lesz?

Figyelt kérdés

Forrás:


[link]



2014. dec. 10. 18:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
# 10/10 kb
2014. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

"A támogatottsági indexet tekintve le lehet vonni azt a következtetést, hogy itt kormányváltás lesz?"


A támogatottsági indexet tekintve jelenleg is Fidesz-kormány lenne. Oké, nem 2/3-dal, de bőven többségben. Kicsit korán álmodozol.

2014. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
83%
Januártól már érezni fogják az emberek az új adók hatását, szerintem lehet számítani arra, hogy még többen pártolnak el.
2014. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!