Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt láttátok már?

Ezt láttátok már?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 10. 10:48
 1/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez ilyen Fideszes szavazás? Csak egy gomb van...
2014. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Kérjük szavazatával támogassa, hogy az üzletek a jövőben is nyitva tarthassanak vasárnap."


Ez miért lenne Fideszes szavazás?


Szerintem pont a Fidesz hülyesége ellen szavaz az aki igent mond a vasárnapi nyitvatartásra.


A Fidesz akarja bezáratni a boltokat vasárnap.

2014. dec. 10. 11:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként két lehetőség közül választhatsz, vagy igennel szavazol, vagy nem szavazol.
2014. dec. 10. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A vasárnap is nyitva tartó olcsó külföldi tulajdonú boltok konkurrenciát jelenthettek a pártközeli hazai boltoknak. Így duplán rosszul jár a vevő:

1. Vasárnap kis boltokban vásárolhat a zsúfoltabb tömegben.

2. Jóval drágábban.

Még jó hogy nem úgy ütik ki a konkurrenciát ahogy az 50-es években, amikor a konkurrenciát jelentő ártatlan embereket elvitték a gulágra. Ahelyett hogy úgy versenyeznének a külföldi konkurrenciával, hogy még annál is többet, jobbat és olcsóbban árulnának. Mondjuk a kukacos, légylárvás és lejárt szavatosságú átcímkézett élelmiszerek helyett.

2014. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az eladók is rosszul járnak a vasárnapi zárással, hisz többségük örült a vasárnapi pótléknak. A magyar ember különös módon üti ki a konkurrenciát. Lényeg hogy sosem tisztességes játékszabályokkal.
2014. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

""Kérjük szavazatával támogassa, hogy az üzletek a jövőben is nyitva tarthassanak vasárnap."


Ez miért lenne Fideszes szavazás? "


Mert olyan, mint a "Nemzeti Kérdőívek". Egy válasz van. Nem úgy fideszes, hogy a Fidesznek kedvező, csak olyan, ami rájuk jellemző. Hol van a Nem válasz? Hol van a választás lehetősége? Így könnyű lesz n+1 "szavazat" alapján kijelenteni, hogy "olvasóink 100%-a támogatja a vasárnapi nyitvatartást".

2014. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Innen már tényleg menekülni kell.


Amit ezek össze eszetlenkedtek négy év alatt az már nemnormális.


Mióta Orbán és a Fidesz van hatalmon nincs az embernek egy nyugodt perce mert álandóan attól kell félni hogy mikor állnak elő valamilyen elmebeteg ötlettel.

2014. dec. 10. 11:27
 8/10 A kérdező kommentje:

11:18. Nem közvélemény kutatást tartanak hanem azt kérik hogy támogassuk a vasárnapi nyitvatartást.


Érted?

2014. dec. 10. 11:31
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Értem, de akkor miért hívják szavazásnak?


"Innen már tényleg menekülni kell.

Amit ezek össze eszetlenkedtek négy év alatt az már nemnormális. "


És akkor miért ÉN meneküljek? ÉN itt szeretek élni, itt vannak a barátaim, nekem ez a környék tetszik. Húzzanak el ők a jó francba, nehogymár én meneküljek miattuk. Velük van a probléma, nem velem, nem a hellyel.

2014. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

11:34. Valamilyen nevet adni kell neki.


Két lehetőséged van ha nem tetszik a rendszer, vagy elhagyod az országot, vagy addig tüntetsz míg lenem mondanak az agyatlanok.

2014. dec. 10. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!