Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az, aki még támogatja...

Ki az, aki még támogatja Orbánékat?

Figyelt kérdés
Én az elmúlt időben nem egy, régen nagy Fideszes ismerősömmel beszéltem, és mindannyian ki vannak ábrándulva. Maximum az a kérdés némelyeknél, hogy de akkor ki, az viszont egyértelmű, hogy ennek a gárdának mennie kell. Nekem úgy tűnik, hogy hiába a három megnyert választás, ennek a kormánynak nem nagyon van már legitimitása.
2014. dec. 7. 18:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
5%

47 százalékos a fidesz nem illuminátus párt!

az már más kérdés, hogy szerintem az illuminátus ügynökök a fideszbe is beszerveződtek és most léptek akcióba!

de az nagy ahzugság, hogy a fidesz és Orbán Viktor illuminátus!

2014. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

[link]


Szemezgess!

2014. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ki az, aki még támogatja Orbánékat?


Név szerint kéred, lakcímmel, vagy csak általában?

2014. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
4%

Én támogatom és még pár millióan.

Semmi és senki sem tökéletes, de nincs szükségünk USA, EU és NATO s eggnyaló kormányra, amilyen volt itt korábban.

2014. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%

"nincs szükségünk USA, EU és NATO s eggnyaló kormányra, amilyen volt itt korábban."


Akkor költözz Oroszországba, vagy Azerbajdzsánba. Ezekben az országokban nem kell attól félned, hogy valamikor esetleg Nyugati életszínvonal lesz. Normális fizetés, normális életkörülmények, alacsony munkanélküliség. Fúj de rossz dolog...

2014. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

Úgy van!

Költözz Oligarchaországba:)

2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

EU és NATO seggnyaló:D


Kérdem én.Erőszakkal szálltak meg minket?

Mert ugyebár azt szokták írni,hogy nem leszünk gyarmat.

Ugyebár a gyarmat nem azt jelenti,hogy népszavazások az emberek 80 akárhány %-a igennel szavazott.


Paksról szavazott a nép?


Érdekes felfogásod lehet neked a világról,kapcsolatokról.Mikor tartozunk valakihez,felvesszük a pénzt és szembeköpjük azt akitől kaptuk!

Szerinted ez fair?


A magyar emberek igenis Európához akarnak tartozni nem pedig az évszázadokkal elmaradottakhoz.

2014. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%

Talán nézd meg Szlovéniát,aki velünk egy időben csatlakozott az Euhoz,és hol tart most hozzánk képest.


Nem az Eu-t kell hibáztatni azért mert bénák irányítják az országot.Van,akiknek sikerült.

2014. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Két fajta ember támogatja őket:

-vannak, akik szart se tudnak az ország helyzetéről. Ők azok akik skandálják a Magyarország jobban teljesít szöveget és észre sem veszik, hogy mindenki egyre szarabbul él.

-és vannak akiket egyáltalán nem érdekel a politika vagy azt hiszik, hogy az országban nincsen egyetlen párt sem amit támogatnának. Pedig ha valaki senkit sem támogat, akkor tudatán kívül viktort támogatja.

2014. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
45%

Az utolsó teljesen jól látja.

Ez a "nincs más".Hát hogy is mondjam...

Nehogy már ne vezethetné más az országot.


Az LMP tökéletes lehetne,csak ahhoz túl sok olyan ember van,akinek fogalma sincs a politikáról.

Kb ennyi jut eszébe.LMP.Hát azok kevesen vannak.Minek szavazzak rájuk?


Nagyon sok ilyen buta szavazó van,aki a politikát valami versenysportnak tekinti.


A fidesz szavazók mondjuk 20%-a az aki hasznot is húz belőlük,további 10-20%,aki folyamatosan követi a politikát,és egyet is ért velük,de haszna nem sok van belőle.

A maradék 60% agymosott birka,aki azért szavazott a fideszre,mert hát szomszéd azt mondta az a jó,mert azok "jók".

2014. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!