Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amúgy az újságírók miről...

Amúgy az újságírók miről írhatnak, hogy ne kritizálják őket?

Figyelt kérdés
Szoktam olvasni egyik neten újságnak a kommentjeit. Ott kb mindenre megy a szidás. Ha kormánykritika akkor azért, ha egy teljesen nem a politikához kapcsolódó téma akkor azért, te baleset akkor meg azért.
2014. dec. 7. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően tökmindegy, mert az interneten úgy is mindenki le fogja húzni. Ilyen volt, mikor az Origo.hu-n megjelent egy lista, hogy melyszámítógépes játékokkal játszunk jövőre.


Alatta meg a kommentelő alpári megnyilvánulása hogy "mi a f..sznak írnak játékokról egy politikai oldalon, a k..va anyjukat, takarodjon a sok libsi gamer innen"...Ha valaki ilyen szinten agyhalott, akkor annak tökmindegy mit fogsz írni. :D

2014. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az egyik hátránya az internet anonimitásának. Sok a troll meg a bérkommentelő aki olyanokat ír amihez nem adná nevét a valóságban. Olvastam nemrég kommenteket az origón, na ott aztán ment a fröcsögés rendesen ... ezért sem szoktam kommenteket olvasni hírportálokon.
2014. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!