Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog leesni a nyilvánossá...

Mikor fog leesni a nyilvánosságnak, - újságírók, közvélemény - hogy lehet párhuzam Zuschlag és Simon között?

Figyelt kérdés
Honnan lett hirtelen 70 millió, hogy kevesebb legyen a büntetés? Ez is érdekes lehet így a választások előtt.
2014. febr. 11. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet párhuzam Simicska és Zuschlag között is. Csak Simicska nagyobb összeggel sáros.
2014. febr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Simicska mióta MSZP-s? No, meg Zuschlag már ült, Simon meg most fog.


Amire gondoltam, hogy a 70 milla jöhetett Simontól is. (Egyébként ez jellemző a balosokra. Ha tudják, hogy a másiknakvan igaza, rögtön támadnak.:) )

2014. febr. 11. 07:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy a baloldal szégyentelenül ellopja az államkasszába befizetett adót, semmi hasonlóság nincs a két figura között. Sötét gengszter mindkettő, fehérgalléros mocskos bűnözők, de ha ilyen plusz összeesküvéselméletet vélsz felfedezni, ki kell ábrándítsalak. Sokkal "prózaibb" az egész ügy.
2014. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Bírom az ilyen kérdezőket, akik azt hiszik hogy ők valami briliáns elmék, és olyan dologra jöttek rá, amire a pórnép majd rá fog döbbenni. De ők mérhetetlen bölcsességükben most megosztják a valót.
2014. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kizárva, de mint minden egyéb esetben is, a bizonyítási kényszer a vádlóra vonatkozik, nem a vádlottra. Írd meg a firkászoknak, csatolj hozzá bizonyítékokat, hátha kihoznak belőle valamit.
2014. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
sztem fentebbi kollega azert hozta be Simicskat, hogy ravilagitson a kerdes alszent jellegere. Pont ugyanannyira saras mindket oldal, igy kar kiemelgetni egy egy embert valamely oldalrol. Vagy kedves kerdezo szerint CSAK a baloldal lopott?
2014. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Örülök a kérdésednek. A kérdező nem elvakult ebben a kérdésben. Mindegyik oldal lopott eleget. A kérdés, hogy mennyi marad a mi zsebünkben. S számomra van még egy szempont: ki milyen megbocsáthatatlan bűnöket követett el. (De ez már egy másik kérdés témája lenne.)

2014. febr. 11. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Amire gondoltam, hogy a 70 milla jöhetett Simontól is



Ez az 70, ami a Cuslág visszafizetése volt, a kár megtérítése. A hallgatásért nyilván kapott ezen felül is. nyilván azért fizette vissza, hogy ne keljen böribe mennie. nyilván akkor is ennyit kapott volna, ha egyáltalán nem fizeti meg az okozott kárt.


Ami a tanulság, hogy nem kell visszafizetni, inkább be kell vállalni a börit és arra gyúrni, hogy kisebb legyen a sérülés a börtönévek alatt. Inkább arra kell a pénzt félretenni. Nézzük mire kell:

1 megvesztegetni a börtönőrt és megvesztegetni néhány erős börtönlakót, hogy megvédjen. kell egy elemes tv, és kell egy személy, aki csomagot küld.


ez sokkal kevesebb mint a visszafizetés

2014. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos nem tudom elhinni az az állításodat, hogy nem vagy elfogult. Tudod, nem elsősorban a szöveg végső tartalma, hanem a fogalmazásmód, stílus, és még sok más utal az igazi szemléletre. Te prejudikálsz, számodra nyilvánvaló az, ami másnak nem. Te készpénzek veszel nem bizonyított állításokat, mert számodra az kedves. És nem fogadsz el másokat, ha nem férnek előre lekészített irányvonaladba.

Egyszóval te olyan fideszes vagy, aki ösztönösen Zuschlagok és Simonok azonosságát tételezi, ha bármi, akár formális hasonlóságot vél felfedezni, ugyanakkor ha csak lehet, hárít, ha a saját oldalon nem hasonlóság, hanem akár bizonyosság van. De azt elhiszem, hogy szeretnéd magad nem ilyennek láttatni.

2014. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Rég nem vagyok Fidesz-es. Igaz az MSZP-t megvetem. Majd ha elfogadható választ adnak arra, hogy a László kórház temetőjét miért kellett tele pakolni fiatalokkal, és miért kellett elleplezni a saját tudatlanságukat és utána miért kellett megvádolni őket, na akkor elgondolkodom, hogy van-e egyáltalán joguk az életre. S ez csak egy, az általuk elkövetett főbűnök közül.


Nézd meg a történelmet. Idáig csak a jobboldali kormányok alatt fejlődött az ország. Ne nekem, hanem a történelemnek hidd el ezt.


Szerencse, hogy vannak más pártok is az MSZP és a FIDESZ-en kívül is.

2014. febr. 14. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!