Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz választási program...

A Fidesz választási program nélkül fog választást nyerni?

Figyelt kérdés

Nagyokat hallgatnak és figyelik a népszerűségi indexeket. Aztán jön egy kis kardcsörtetés mondjuk nyugdíjas ügyben.

Semmi konkrétum, semmi ígérgetés. Aki még ígérni sem tud az nagyon szegény ember. Pedig nem kell betartani az ígéretet, megszoktuk már.

Csak annyit tudunk, hogy ha nyer a Fidesz akkor minden másképp lesz. Ha meglesz a 2/3 akkor nagyon másképp lesz. És úgy látszik az embereknek ez elég.


2010. jan. 30. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

S végül, de, a fidesznek van programja:

[link]

[link]

...


Ezek csak minden konkrétumot kerülő, lózungok.

Sok szó egymás hegyén hátán, minden konkrétum egyenes megnevezése helyet.


Ez program : [link]


Fele annyi terjedelem, de 5× annyi mondanivaló.

Nincs benne ködösített máz és homályos, sokféleképp értelmezhető mondanivaló.

Racionális pontokban megfogalmazott cselekvési terv, program!

2010. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:48


Te agyament!

Feltűnt esetleg neked, hogy az egyik a volt 2009-es EU parlamenti választási program, a másik meg az, amit a 2006-os beégés után 2007-ben gyorsan rittyentettek (hogy legyen valami)?

Legalább a címét elolvashatnád annak, amit belinkelsz, te zombi...

2010. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
A Jobbik nyeri a választásokat, nem a fidesz...
2010. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

Te agyament!

Feltűnt esetleg neked, hogy az egyik a volt 2009-es EU parlamenti választási program, a másik meg az, amit a 2006-os beégés után 2007-ben gyorsan rittyentettek (hogy legyen valami)?

Legalább a címét elolvashatnád annak, amit belinkelsz, te zombi...


Tudod 2006 ba a Fideszre szavaztam, mert nem volt Jobb- ik!

Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen hímezést és hámozást csinál a Fidesz.

Nem én vagyok a valóságtól elrugaszkodó, és nem a tényeke alapján mérlegelő zombi hanem te!


Mit s akar a Fidesz a választások után?

Mit is tett eddig a Fidesz?

Mitől nemzeti értékű a Fidesz?

Miről szól a választási kampánya a Fidesznek?

Egy két hangzatos beszólást mi is támaszt alá?

2009 es Ep program milyen konkrét elemeket tartalmaz?


Akkor kettőnk közül, ki választ a demagógiák alapján? Ki a zombi?

2010. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

Igen,- így fog történni!!! ,mert birkák vagyunk.

Remélem most és az őszi választáson változás lesz a fidesz mellett ott lesz a jobbik , és sajna az mszp ...

2010. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

"Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy milyen hímezést és hámozást csinál a Fidesz.

Nem én vagyok a valóságtól elrugaszkodó, és nem a tényeke alapján mérlegelő zombi hanem te!"

Ja, biztos. Azért nem értetted még azt sem meg, amit leírtam neked. Szövegértés 1-es, leülhetsz zombi.


"Mit s akar a Fidesz a választások után?"

Lopni, csalni, amennyit csak lehet.


"Mit is tett eddig a Fidesz?"

Lopott, csalt, amennyit csak tudott.


"Mitől nemzeti értékű a Fidesz?"

Semmitől. Anno liberális párt volt a 90-es években. Majd "nagynemzeti" párt lett, most meg középre táncol. Mikor merről fúj a szél.


"Miről szól a választási kampánya a Fidesznek?"

Arról, hogy szavazz rá, mert akkor minden jó lesz. (Semmi konkrétum, csak a demagóg duma.)


"Akkor kettőnk közül, ki választ a demagógiák alapján? Ki a zombi?"

Hol is írtam, hogy a Fideszre/Jobbikra/akármire szavazok?

Ne álmodozz, zombikám, mert a bilibe lóg a kezed. Inkább próbálj meg írott szöveget értelmezni. Roppant hasznos, főleg, ha fórumozik az ember. :)

2010. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ilyen tisztán érthető programok kellenének ( párttól függetlenül ):

Tudjuk, hogy Mátraderecskén Mari néninek alacsony a nyugdíja. Ezért ha megválasztanak bennünket, akkor Kovács János vállalkozó felszólítjuk, hogy fizessen a pártkasszába 1 millió forintot. Ha fizet akkor megmondjuk Mari néninek, hogy sajnos nincs fedezet a nyugdíj emelésre. Ha nem fizet akkor ráküldjük az APEH-et a vállalkozóra. Megbünteti 20 millió forintra. A pénzből veszünk egy terepjárót a pártelnöknek aki elmegy vele Mátraderecskére és megmondja Mari néninek, hogy sajnos nincs pénz a nyugdíjemelésre.

Tudom, én is zombi vagyok.

2010. jan. 31. 16:34
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

"Akkor kettőnk közül, ki választ a demagógiák alapján? Ki a zombi?"

Hol is írtam, hogy a Fideszre/Jobbikra/akármire szavazok?

Ne álmodozz, zombikám, mert a bilibe lóg a kezed. Inkább próbálj meg írott szöveget értelmezni. Roppant hasznos, főleg, ha fórumozik az ember. :)


Akkor még rosszabb fajta vagy!

Hiszen a liberálisokhoz képeset a világháborúk csak kofalármák voltak, annyit ártottak ennek az országnak!

Inkább zombinak hívjanak, mint hogy véletlenül is összekeverjenek az olyanokkal mint te!

Persze akik " liberálisnak vallják magukat" azoknál nincs is kábultabb, mert a liberalizmus teljesen megvalósíthatatlan, hisz egyrészt az egyenlő verseny feltételekről papolnak és ugyan akkor a nagytőke szabad áramlásáról. De természetesen gy hogy ezt senki ne korlátozza szabályozza, mert a piac megold mindent!

A nevetségesség netovábbja, és aki ezen a földön él az egyből látja hogy egy naiv elképzelése a megvalósíthatatlannak.

2010. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:46

És ki mondta, hogy liberális vagyok, f*szkalap? :DDDD

Mondom, hogy tanulj meg írott szöveget értelmezni. Amíg nem tudsz rendesen olvasni, tök értelmetlen ide írogatnod, mert csak lejáratod magad még jobban. :)

Láthatóan te is áldozatul estél a mai magyar oktatási rendszer hiányosságainak (te is egy lettél a sok funkcionális analfabéta közül, zombikám. :) )

2010. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!