Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Léteznek még tiszta magyarok?

Léteznek még tiszta magyarok?

Figyelt kérdés
Tehát aki a gyökeréig magyar. Az anyja és apja is egyaránt magyar egészen az őseiig.
2010. jan. 30. 17:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Csak a nyelv és apróságok?"


- Neked az összetartás tudata apróság? Mi voltna nagy dolog? A puszta genetika, amit igazából szabad szemmel nem is látsz?

2010. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%

Én is szerettem volna azonosulni a magyarság tudattal, de nem megy. Mert annyi szemét önző ember van itt h azokkal nem tudok azonosulni.Én múltkor azon gondolkodtam ha háború lenne tudnék e a Hazámért harcolni, de ezért a sok patkány emberért nem hiszem h megérné kockáztatni az életem. Persze van sok jó ember is, tisztelet nekik.


Én inkább úgy gondolkodok nem az számit h magyarok vunk, hanem h emberek. A kultúra szép dolog, de mikor komoly megélhetésről van szó akkor ez az állam csak kihasznál bennünket, és itt nem a szépföldről beszélek, hanem a rendszerről.


Értem azokat akik kimennek külföldre dolgozni, de gusztustalannak tartom h ilyen körülmény miatt mennek ki.


Mivel a világ a felé tendál h keverednek a népek, inkább azt tartom fontosnak h ezen a lakóterületen (legyen az mondjuk a határon belül) jó szabályok szerint tudjunk élni, ne pedig az legyen a f*szagyerek aki jól tud csalni.


Szóval hiába magyarkodunk, ha egy fos rendszerben élünk, ahol olyan gazdaság van ahol neked kell megfizetned egy halom adót amit a rendszer okozott, meg kiszolgáltatott helyzetben vagy.


Ne értsd félre, örülök neki h olyan vagy akinek fontos a magyarság, de szerintem arra kéne inkább minden erőnket fókuszálni, h államadósággal mit csináljunk, meg h normális gazdasági rendszerben éljünk, vagyis ha dolgozol annak legyen eredménye, és ne csak annyi h kinyögd a rezsit, meg megvedd a kaját.

2010. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
57%

Az én őseim mindkét ágról magyarok a családi emlékezet óta.

De nem is csak ezen múlik. Egy középkor óta itt élő szász, ruszin, akármilyen származású is, mára teljes mértékben magyarrá vált. Nagyon sok olyan ember van, akinek idegen a származása, de telve van hazaszeretettel és azonosult velünk.


Az összetartozás tudata nem semmiség! Akárhol is vagy a Földön, nekem jelentessz valamit, mert összetartozunk, ha találkozunk akárhol, én örülni fogok neked és az anyanyelveden szólítalak és egymásból meríthetünk erőt. Ezt ne felejtsd el!

Testvérek vagyunk.

2010. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Ja én tiszta magyar, szittya, pánfinugor... stb ősökkel rendelkezem, papírom is van nem hiszed :)
2010. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Az előttem szólók válaszainak tartalma miatt mertem megkockáztatni hogy "apróság". Ezzel a szóval én a ti véleményetekre kérdeztem vissza. Nem tükrözi az én személyes véleményemet. Nem gondoltam hogy ekkora felháborodást kelt de mégegyszer megemlítem nem a személyes véleményemet fejeztem ki.
2010. jan. 31. 14:10
 26/36 A kérdező kommentje:
Szerintem rengeteg embernél ez a téma komoly és mély lelki és érzelmi háttérrel rendelkezik. Igen itt többről van szó.
2010. jan. 31. 14:12
 27/36 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván a jobbikosok legalább 90%-a tiszta magyar.
2010. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
A kérdésem távol áll a politikától.
2010. jan. 31. 14:59
 29/36 anonim ***** válasza:

Ettől a dolog még tény marad. (Mármint amit írt az előző olvtárs.)

A Jobbikosok mindegyike árja magyar, szittya-hun-avar-sumér-párthus ősökkel, és mindanyian eredetileg a Szíriuszról származnak. Ezzel kapcsolatban kétség sem merülhet fel. :)

(Bocsi. :) )

2010. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem is humoros jellegű.
2010. jan. 31. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!