Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közbiztonságot borzalmasnak...

Közbiztonságot borzalmasnak találok! Veletek személyesen az utóbbi 5 évben milyen bűncselekmények történtek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Magyar nyelvtan elleni kihágások például.
2014. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmilyen, pedig Budapesten élek és sokat jövök-megyek az esti órákban.


Szerintem nem vészes a közbiztonság. Párizsban, Londonban vagy New York-ban sem kell éjszaka mászkálni, sok környéken meg nappal sem - ez igaz Budapestre is.

2014. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer akartak kirabolni zigunnerek.

Egyszer 2010-ben 3-an, aztán idén nyáron 4-en.

Az első eset Balassagyarmaton volt, az idei pedig a Nagyvárad tér közelében.

2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem másfél évvel ezelőtt ellopták a telefonomat az 5. kerületben, egyik járókelő telefonjáról értesítettem a rendőrséget, akik 2 óra múlva jöttek ki.


Közel 3 éve szemtanúja voltam egy durva verésnek a Blaha villamos megállójában (több utastársammal együtt ránk zárta az ajtót a villamos sofőr, hogy a verekedő emberek ne tudjanak felszállni) 3-an vertek meg 1 embert, addig amíg vért nem hányt, közben 2 rendőr is elment a körúton és egyik sem állt meg :O


Vidéken, ahol szüleim laknak az elmúlt 5 évben 6db betörés történt az utcában.. Szisztematikusan betörnek mindenhova, ahol nem tartózkodnak éppen otthon (ezt kifigyelik nyilván). Az egyik betörést sikerült a szomszédnak meglátnia kihívta azonnal a rendőrséget, akik 20 percen belül kijöttek, majd 100-150 méterről reflektorral világítva keresték a házszámot -.- ezt a betörők észrevették és a másik ablakon távoztak.. FAIL XD

Tegyük hozzá, hogy ahol msot szüleim laknak, én ott nőttem fel, ez volt a város legbiztonságosabb városrésze.. -.-



De ez az, amikkel a közvetlen környezetemben szembesülök, ezt nem lehet így mérni, mert az elég szubjektív eredmény..

Keress erre vonatkozó statisztikákat.

2014. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Húgomat két hete rabolták ki, sógor jelöltemet három hónapja próbálták. Az elkövetők családfáját szerintem magadtól is kitalálod.

Szomszéd nénit viszont két hónapja egy színmagyar (gyk.: fehércigány) rabolta ki fényes nappal, csak hogy javítsunk az arányokon.

2014. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyzet meredeken romlik.

Engem az idén a lakásomban megloptak,és tavasszal a kocsit is feltörték.

Ilyen rossz év nekem messze nem volt Ez mindent mutat.

A statisztika egy "humbuk",és semmi nem igaz belőle. A rendőrség,amikor kijöttek a szemlére,azzal a közönnyel rögtön tudtam,hogy itt nem várhatok semmit sem.

Utána meg megkaptam: a tettes ismeretlen címűlevélét ajánlottan.Ajánlom magamat.

2014. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
idén az utcánkban 3 betörés történt, az egyik nálunk...
2014. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felénk nem javult. Fordult elő lopás, lopási kísérlet a könyéken.
2014. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Ujujj, fordult elő lopás, Amerikában meg miszligbe lövik az embereket a géppisztolyos bandák, a rendőrök nemrég likvidáltak egy játékpisztollyal hadonászó kisgyereket meg fiatalembert, annyira nem lehet megbízni senkiben, de persze nálunk van borzalmas közbiztonság, hol másutt!
2014. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9:

Gondolom, ha neked viszik el minden értékedet, vagy késelik meg a gyerekedet, te is azzal fogsz majd vigasztalódni, hogy bezzeg Amerikában mennyivel rosszabb a helyzet!

2014. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!